Polu - recenzje

Dobry, solidny produkt

Jeżeli ktoś uważa że Palce w Pralce jest grą dla osób nietrzeźwych to znaczy, że nie grał w Uga Buga. Śmieszna gra ale ze względu na charakter rozgrywki nie dla każdego.


Dobry, solidny produkt

Pudełka sztywne, pojemne. Nie zawiodłem się. Spokojnie mieści się w nich talia Fasolek wraz z dodatkiem.


Dobry, solidny produkt

Rozgrywka przyjemna, choć póki co na razie odczuwam, że łatwiej być w tej grze zombiakiem niż człowiekiem. Trochę kojarzy mi się z Sabotażystą ze względu na układ kart ;) Bardzo ładne karte, jeszcze śmieszniejsze opisy postaci.


Jak dla mnie ideał :)

Najlepsza gra z tych najszybszych jakich znam. Dobry boczek, zły boczek, schab, ryjek, ucho, świństwo :) Każdy jak wyciągam tę grę się dziwi a 3 minuty później już tylko czeka z niecierpliwością na swoją kolej by rzucić koścm... świniami :)


W porządku, bez rewelacji

Z jednej strony WOW bo w sumie jak to cholerstwo działa, z drugiej strony po paru rozgrywkach zniesmaczenie gdy hasłem którego nie zdołałem ułożyć jest termin, który wg mnie i wielu innych nie istnieje. Człowiek po rozgrywce ma mieszane uczucia.


Super dodatek. Osobiście zarówno ja i moi znajomi zmienili zasady rozgrywki i wrzucamy wszystkie fasolki do starych bez odrzucania niektórych starych.

Pomysł z płciami wg mnie jest nietrafiony ale to jest moja opinia.


Jak dla mnie ideał :)

Gra wręcz idealna. Dla mnie i moich znajomych bomba. Uczy handlu a nawet obiecywania (daj mi teraz a jak będę miał Piromana lub Kowboja to Ci dam).


W porządku, bez rewelacji

Powiem szczerze czytając poniższe opinie spodziewałem się sporo więcej. Po jednej rozgrywce nikt przy stole nie chciał rozgrywać. Przy Dixitcie, Dobble czy Prawie Dźungli (Jungle Speed) jest bez szans.


Dobry, solidny produkt

Pudełko wygląda jakby gra była wydana 20 lat temu. Brakuje ewidentnie aby bomba przed samym wybuchem (np. na 1 sekundę) zaczęła wibrować. Zasady wymagają doprecyzowania we wspólnym gronie - mimo wad rozgrywka super :)


Jak dla mnie ideał :)

+ pełna emocji
+ uwielbiam wykonywać mylące przeciwników ruchy
+ niesamowita cena
- cena odbija się na jakości kart (warto byłoby je zalaminować)
- trzeba uważać aby księżniczka nie była zniszczona (zaznaczona)
- tylko 4 osoby
- nieraz żałuję że nie ma jakiegoś rozszerzenia


W porządku, bez rewelacji

Zasady w instrukcji wg mnie niszczą grywalność tego tytułu. Nieraz mam wrażenie że pokazanie niektórych postaci w 2 lub 3 fazie jest niemożliwe. Niektóre postacie wymagają dużej wiedzy więc osoby najmłodsze odpadają z rozgrywki.


Jak dla mnie ideał :)

Najlepszy tytuł imprezowy jaki posiadam. Grę zobaczyłem na innej imprezie i po 2 rozgrywkach już zapragnąłem ją mieć - no i mam. Jedyna wada to papierkowe wykonanie kart.


Jak dla mnie ideał :)

Gra idealna w swojej prostocie. Co prawda zawsze znajdą się tacy 'co nie klaszczą u Rubika" ale to wtedy oznacza brak dystansu do siebie. Jedynie minus to ilość i małe zróżnicowanie "bomb". Pudełko blaszane, duży plus :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność: