Buzz - recenzje

Świetna gra, w której można uzyskać wiele efektów. Twórcy proponują sesje raczej horrorowe, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić to bardziej na wesoło. Mechanika SW świetnie nadaje się do robienia dużych strzelanin. Zresztą D:R rozwijają tą mechanikę, dodając dużo zalet, w tym również takich związanych z pojedynkami. Możliwości są olbrzymie.

A sam świat? Oczywiście trzeba lubić te klimaty, ale chyba nie trzeba do D:R namawiać nikogo, kto wychował się na "Siedmiu wspaniałych" i "Rio Bravo".


Gra, którą zawsze warto mieć pod ręką. Można zagrać w każdym towarzystwie, niezależnie od wieku i doświadczeń z innymi grami.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Pierwszy numer powracającego po latach magazynu. Oczekiwałem go z niecierpliwością i choć nie zachwyciłem się wszystkimi artykułami, to jednak uważam, że warto to poczytać.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Jest to pierwsza część świetnej kampanii Ścieżki Przeklętych. Podręcznik spełnił nasze wymagania - grało się świetnie. Sam dodatek jest bardzo estetyczny ;)


Osadnicy z Catanu mają pewien podstawowy minus - ograniczenie liczby graczy do 4. Ten dodatek rozwiązuje problem - od teraz można grać w osadników nawet w 6 osób. Zasady gry zostały lekko zmienione, umożliwiając na przykład szybsze (poza swoją kolejką) wykonywanie różnych akcji, dzięki czemu gra stała się bardziej wciągająca również w trakcie oczekiwania na swoją turę. Poza tym nie ma tu żadnych rewolucji. Otrzymujemy więc solidny dodatek sprawiający, że przy naszym stole do gry więcej osób będzie mogło brać udział w roz(g)rywce.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo fajny dodatek do jednej z lepszych gier planszowych w jakie grałem. Nie powiększa on tylko pola gry, ale zasadniczo zmienia jej zasady i moim zdaniem uatrakcyjnia rozgrywkę. Nagle okazuje się, że gracze jakoś muszą ze sobą współpracą, choć oczywiście nadal ze sobą rywalizują. Polecam każdemu, komu spodobali się Osadnicy, ale już zdążyli się znudzić.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Fajna gra, choć muszę przyznać, że dość szybko się nudzi i dla urozmaicenia trzeba korzystać z dodatków lub często zmieniać skład, w którym się gra.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność: