Raskoks - recenzje

Świetna gra :)
Jestem po pierwszej rozgrywce (gra musiala zaczekac na swoja kolei) ale jestem z niej zadowolony.
Gra bardzo klimatyczna (fajny fluff) - bardzo ładnie wydana (brawo Portal) i calkiem przyjemna w odbiorze. Gra się nie ciągnie i daje dużo frajdy - nawet na 2 osoby.
Niby worker placement - ale bardzo przyjemny.


Jak dla mnie ideał :)

Genialny dodatek pozwala grać w 5 osób. Gra zyskuje jeszcze na głębi - dla fanów podstawki pzoycja obowiązkowa.


Jak dla mnie ideał :)

Świetne wkłady do segregatora - spokojnie mieszcza 6 kart :) (no po 3 sztuki jednostronnie do gier takich jak WHI)


Dobry, solidny produkt

Mocno udziwniona armia - wnosi trochę świeżości. Chociaż ciężko ją traktować standardowo, to jednak polecam - dobry dodatek do dobrej gry.


Dobry, solidny produkt

Dobry dodatek do dobrej gry :) - Polecam - działa zarówno z 51 stanem jak i z Nową Erą.


W porządku, bez rewelacji

Przydatne głównie do wprowadzenia większej ilości graczy. Jako takie rozwiązanie, plus dodanie tych samych kart - ma to sens. Dla fanów 3 edycji - warto nabyć.


Dobry, solidny produkt

Zebranie Core Setu jako książki a nie książeczek i kart. Czy warto? Odpowiedzcie sobie sami. Mimo wszystko jestem zadowolony z zakupu.


Raczej słaby

Odgrzewany kotlet. Dla fanboyów :) - reszta niech wyda pieniądze na cos innego :P. Dobrze że jest chociaż wbudowany dice pack :)


W porządku, bez rewelacji

Przydantne kompedium do 3 edycji - jednak bez rewelacji. Spokojnie można obyc się bez niego.


Jak dla mnie ideał :)

Solidna talia. Dobrze wydana i markowa ;-). Nie zawiodłem się :)


Jak dla mnie ideał :)

Kolejna armia do świetnej gry :) - osobiście musze polecić. Kilka dobrych rozwiązań, które wprowadzają powiew świeżości. Dla fana Hexa pozycja obowiązkowa.


Dobry, solidny produkt

Naprawdę dobry- dodatek. Masa materiału, który można wykorzystać. Jedyny minus to wydanie trochę jak czasopismo.


Dobry, solidny produkt

Dobry setting do D&D - ków. Bardzo rozbudowany i ciekawy, stanowiąc swego rodzaju kontrapunkt dla większości cukierkowych światów, ze względu na swoją mroczność ;-)


W porządku, bez rewelacji

Przydatny dodatek - pozwalający grać 4 graczowi i dostarczający kilku nowych profesji. Niestety cena jak na zawartość jest zbyt duża.


Jak dla mnie ideał :)

Po raz kolejny polecę te koszulki - świetny współczynnik jakość/cena


Dobry, solidny produkt

Kolejny zestawik kart do W:I. Kilka ciekawych kart, kilka niezbyt dobrych - ogólnie jak zwykle wykonanie na wysokim poziomie.


Dobry, solidny produkt

To co na pewno można napisać to fakt, że z produktem dostajemy świetnej jakości zasłonkę MG. Ilość dodatkowych kart jest niewielka. Jednak książeczka zawiera w sobie trochę ciekawego materiału.
Ogólnie gdyby nie cena byłoby 5.


Jak dla mnie ideał :)

Gra miło mnie zaskoczyła - naprawdę muszę polecić. Świetny produkt wprowadzający w świat planszówek - a jednocześnie pozostający bardzo dobrą i ciekawie pomyślaną grą. Do Osadników wraca się chętnie - i grać można w każdym towarzystwie :)
PS
Gra przy 2 graczach niestety wiele traci.


Dobry, solidny produkt

Co tu dużo mówić - ten produkt można polecić każdemu kto szuka tanich a przyzwoitych koszulek. Jeśli tylko zależy ci na kartach do twoich ukochanych gierek - a jednocześnie nie zagrywasz się w nie codziennie - to jest to idealne rozwiązanie. wiele moich gier trzymam w tych koszulkach (nawet takich imprezowych jak "spadamy") i naprawdę jestem zadowolony - za taka cenę jest to świetny produkt. Oczywiście na karty szczególnie drogie/czesto używane - warto zaopatrzyć się w mocniejsze protektory ;-)