Kuba_Tao - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Wspaniala prosta gra, dajaca naprawde duzo satysfakcji nawet doroslym. Polecam do grania z mlodszymi mozna latwo polec :)


Jak dla mnie ideał :)

Wymagany dodatek do potworow. Zasady otrzymywania ewolucji warto sobie modyfikowac tak jak przykladowo podaje instrukcja.


Dobry, solidny produkt

Gra ma niesamowite tempo i klimat. Każda rozgrywka jest nieco inna choć nie aż tak jak bym sobie tego życzył. Przydało by się wprowadzać coś w rodzaju scenariuszy Co przez aplikację powinno być bardzo proste i niezbyt kosztowne dla twórców. Mimo tej uwagi polecam bardzo bo pozostałe elementy zabawy wciągają bez reszty.


Jak dla mnie ideał :)

Obowiązkowy dodatek. Pomysł na uzależnienie walki postaci od heretyckich przedmiotów uważam za genialny. Kto nie lubi się narażać nadal może przebyć grę bez walki z innym graczem. Dodatkowe scenariusze urozmaicają sporo grę. Wygląd elementów Nemezis chyba jeszcze lepszy niż podstawki. Bardzo polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Używam tego zestawu na kosmicznych sesjach rpg. Polecam nie tylko do wspomagania swojej opowieści ale też do urozmaicenia zabawy graczom w nietypowych sytuacjach w czasie gry. Świetna sprawa.


Dobry, solidny produkt

Emocje gwarantowane, im więcej graczy tym ciekawiej :). Gra pokazuje nowe możliwości rozgrywki w czasie rzeczywistym. Płyta z muzyką sprawdza się dużo lepiej niż klepsydra, na którą w szale ucieczki nikt nie patrzy. Kostki plastikowe zdecydowanie lepsze i czytelniejsze niż drewniane. Szybkość gry to dla mnie zdecydowanie zaleta. Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Najlepsza gra jaką znalazłem dla najmłodszych. Wspaniale wykonana. Trudność można zwiększyć przez dwa dodatkowe kafelki, skarpety i podkołdrowego potwora. Zdecydowanie polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Są gry karciane lub planszowe, które korzystają z kamery albo czujników do wyświetlania grafik postaci czy przebiegu walki. Naturalna kolej rzeczy, że technika wpływa nawet na planszówki.

Poza tym ja się ekscytuje tym, że będę mógł zasiąść ze znajomymi przy jednym stole i zagrać w xcom, a przecież chodzi też o dyskusje przy jednym stole i wspólne decyzje. Dla mnie to coś więcej niż oferuje gra online. ( Trochę w stronę taktycznego larpa przy planszy:) )

Pozdrawiam i wierzę w sukces :).


Dobry, solidny produkt

Świetna szybka gra w dobrej cenie. Emocje umiarkowane ale zabawa świetna. Wykonanie na bardzo wysokim poziomie, zarówno kostki, monety jak i pudełko :). Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

W porządku, bez rewelacji

Mimo moich szczerych chęci nie mogę dać lepszej oceny niż 3. Rozgrywka nawet z konfliktami (które są trochę infantylnie rozwiązane) jest za mało dynamiczna jak dla mnie. Sama budowa stacji mimo swojego potencjału nie jest aż tak fajna jak się spodziewałem. Reaktory urozmaicają konstrukcje ale to wciąż za mało. Gra jest ładnie wykonana grafiki są interesujące. Nie da się uniknąć porównania do Siedmiu Cudów, przy których Pośród Gwiazd wypada co najmniej słabo.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Po moich długich doświadczeniach z dawną Magią i Mieczem stwierdzam, że Relict świetnie rozwija klasyczny motyw i mechanikę. Największe dla mnie zalety (oprócz oczywiście fenomenalnego wykonania) to misje i zdobywanie reliktów, rozwijane poziomy postaci, karty mocy mogące zastępować rzut kostką. Polecam wszystkim fanom wh40k, MiMa/Talismana. Świetny produkt.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Świetny bajer do ekspresowego charakteryzowania bohaterów niezależnych :D


Jak dla mnie ideał :)

Perfekcyjne wykonanie. Plansza z dobrej jakości plastiku. Waga i wykonanie kul super. Bardzo podobają mi się wrażenia estetyczne bo czarno białe układy kul po prostu wyglądają pięknie. Samych zasad i gry nie trzeba chyba podkreślać. Fascynuje mnie skośne pudełko gry :), albo to zabieg dizajnerski albo nie odkryłem idei :). Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jedna z najlepszych gier Imprezowych. Świetne metalowe pudełko. Czasem w zbyt dużej ilości powoduje wzrost irytacji i możliwe konflikty słowne :D. Mimo tego polecam każdemu do kolekcji gier rozkręcających :).


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Kolejna świetna polska planszówka. Różnorodne scenariusze dają zapas atrakcji na wiele rozgrywek. Obszerne zasady wymagają jednak kilku testowych partii. Wykonanie na wysokim poziomie. Świetne grafiki trzymające klimat. Polecam fanom planowania i wspólnych klimatycznych dyskusji z współgraczami :).


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Jestem pod miłym wrażeniem ilości scenariuszy rozgrywki i ich opracowania. Wykonanie na wysokim poziomie. Największa zaleta według mnie to możliwość gry aż w 8 osób. Świetne na większe imprezy :). Mechanika planowania akcji to kolejny plus.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Świetna gra na szybkie partie. Regulowany poziom trudności ułatwia dopasowanie do doświadczenia graczy. Wykonanie polskiej edycji bardzo dobre. Czekamy na polską edycję dodatku :)


Dobry, solidny produkt

Karty bardzo fajne. Grafiki powodują że samo trzymanie kart ich w ręce wprowadza w świetny klimat i nastój.

Trochę problematyczne jest przy słabym świetle świec odróżnienie czerwonej talii od czarnej ale to raczej tylko niewielki minusik.


W porządku, bez rewelacji

Podręcznik starannie wykonany jednak brakuje trochę urozmaicenia w oprawie graficznej. Złote ramki, które znikają pod światło to według mnie tragedia. Elementy w ten sposób wyodrębnione sa mało czytelne nie bardzo przyciągają spojrzenie. Można było to zrobić naprawdę lepiej. Karta postaci też nie wywołuje emocji.
Za to bardzo fajne początkowe stylizowane strony. Grafiki symboli i znaków umieszczone na pełnych stronach, to to co lubię. Jeśli komuś nie przeszkadza ta surowość podręcznika to polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Wspaniały produkt.

Podręcznik już szyty !! :) Full kolor! Szata graficzna bardzo urozmaicona, wprowadza dobrze w mroczno-technologiczny klimat. Bardzo ładne tabelki w kolorze albo czerwono-białym albo szaro-żółtym bardzo przypadły mi do gustu. Jestem pod wrażeniem ile udało się zawrzeć w jednym, z zewnątrz niepozornie wyglądającym, podręczniku.

Mechy, Engele, Tagerzy, pojazdy, broń, rytuały, wszytko to bogactwo tworzy naprawdę niesamowity świat.

Podręcznik naprawdę wart swojej ceny!