Wizaw - recenzje

Dobry, solidny produkt

solidnie wykonane dzięki nim karty się nie niszczą


Dobry, solidny produkt

konieczne do gier z kartami szkoda że pakowane po 100 sztuk czasami przydaje sie mniej


Jak dla mnie ideał :)

dobre solidne koszulki konieczne do gier z kartami


Dobry, solidny produkt

Dla wielbicieli tej gry ciekawy i fajny dodatek


Jak dla mnie ideał :)

Gra fantastyczna dużo śmiechu łatwa prosta i bardzo przyjemna. Troszeczkę strategi , na którego wielbłąda postawić który może być pierwszy. Jak dla mnie cudna pięknie wydana porządnie wykonane kafelki i drewniane wielbłądy super.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo miła gra duże piękne karty kto jest królem a kto sędzią .... sporo śmiechu i niepewności my graliśmy w cztery osoby im więcej osób tym większe "zamieszanie" polecam Rebel jak zawsze super


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajny dodatek urozmaica grę , wydanie piękne , Rebel wzorowo pozdrawiam


Dobry, solidny produkt

Dobre koszulki ale beż rewelacji , mam nadzieję że trochę wytrzymają .


Dobry, solidny produkt

Wiem że można kupić lepsze i droższe ale jak na razie nie jest źle, kilka koszulek rozdwoiło się ale reszta beż zarzutu .


Jak dla mnie ideał :)

Po raz pierwszy jestem rozczarowana zakupem koszulek . Kupiłam je do 7 Cudów Świata i muszę z przykrością stwierdzić ,że 1/4 koszulek od razu do wyrzucenia wiele po rozdwajanych ( boki w ogóle nie zgrzane ) . Nie polecam.... chyba że to ja mam pecha i tak nie fortunie trafiłam.


Jak dla mnie ideał :)

Jest podstawa i i musi być dodatek, który fantastycznie urozmaica rozgrywkę. Wykonanie wzorowe sklep Rebel jak zawsze, bardzo wysoki poziom.pozdrawiam


Jak dla mnie ideał :)

Tickety- moja miłość. Mam wszystkie mapy i brakowało do kolekcji Marklina, Żetony , które nabijają dużo punktów, przewóz pasażerów - super.Coś zupełnie innego, jestem zachwycona wiem że każdy ma swoją ukochaną mapę mnie bardzo ciężko wskazać TĄ jedyną , zgodzę się z innymi opiniami szkoda że zabrakło " wjazdu" dz Polski :( . Bardzo solidne wykonanie , kolorystyka wspaniała pastelowa , karty wagonów, każdy inny lokomotywy..... cudo. Cóż tu więcej dodać.... wspaniała gra dla każdego młodego i starszego gracza. Pozdrawiam wzorowy REBEL.


Jak dla mnie ideał :)

Jak dla mnie to kolejna gra którą uwielbiam , ciekawa tematyka, prosta nie męcząca i od 2-7 graczy co dla mnie jest bardzo istotne. Po pierwszych dwóch rozgrywkach było wiadomo co i jak. Muszę się tu zgodzić z innymi gra która ma wiele dróg do zwycięstwa , nie wystarczy przewaga w wojnach czy "niebieskie" karty, fajnie że wszyscy grają jednocześnie nie ma oczekiwania na swoją kolejkę. Wykonanie gry na wysokim poziomie bardzo ładna grafika. Obecnie zastanawiam się nad zakupem dodatku Liderzy, co mam nadzieję jeszcze bardziej urozmaici rozgrywkę. Grę polecam dla początkujących swoją przygodę z planszówkami łatwa miła i przyjemna. Pozdrowienia dla sklepu Rebel WZOROWO.


Dobry, solidny produkt

Kolejna moja mapa z serii Ticetów (mam wszystkie) podoba mi się inna mechanika gry, myto płacone za przejazd, fajne. Kto pierwszy postawi wagoniki ten zyska. Jedyny i to znaczący minus GRAFIKA TRZCIONKA , przekombinowane ciężko przeczytać nazwy miast a szkoda bo cała mapa fajna. Nie żałuję że kupiłam zawsze świeży powiew ,REBEL wzorowo pozdrawiam :)


Jak dla mnie ideał :)

Wydanie przepiękne , eleganckie wypraski pudełeczka na znaczniki chorób,dochodzi "fioletowa choroba" gra robi się trudna ( dla mnie plus ) zagraliśmy w "złośliwy szczep" i "mutację" nie dotarliśmy jeszcze do " bio - terrorysty" ale już czuję te emocję. Gra w którą gra się fantastycznie,albo wszyscy albo nikt nie wygra . Jak dla mnie , gra MEGA .Dla wszystkich którzy zastanawiają się nad zakupem kooperacji gorąco polecam na pewno się nie zawiedziecie .REBEL na 6+ wzorowo :)


Jak dla mnie ideał :)

Szwajcaria wspaniała mapa, rozgrywka na 2-3 osoby sprawdza się idealnie, jest to moja kolejna mapa i nie rozczarowała mnie ,a co do Indii zabrakło dla mnie połączenia na Sri Lankę tak, tak "czepiam" się troszeczkę ale CI co grali w Afrykę doskonale wiedzą o co chodzi..... Mandala , no cóż jak się dobrze postarasz to troszkę pkt "wpadnie" oj nazwy miast na mapie Indii koszmar uwaga na ewentualne pomyłki, podsumowując pięknie wydana gra (jak wszystkie T2R) gra się przyjemnie, mam wszystkie mapy i gramy na zmianę na pewno długo nam się nie znudzi. Rebel wzorowo, pozdrawiam.


Jak dla mnie ideał :)

Śliczniutkie fajnie wyglądają na pionkach ot coś innego,


Jak dla mnie ideał :)

Zastanawiałam się długo czy zakupić Pandemię, a bo kooperacyjna, a bo nigdy w taką nie grałam , a bo może za trudna nic z tych rzeczy, gra bardzo mi się podoba, choć w pierwszych rozgrywkach było kilka błędów,daliśmy radę w 4-5 rozgrywce grając w 3 osoby uratowaliśmy Świat przed zarazą , zgadzam się z innymi że karty Badacza czy Naukowca pomagają wygrać my zawsze losujemy postaci. Wyeliminować zarazę nam się udało tylko raz( chodzi o buteleczkę) na ogół wynajdujemy szczepionki, co uważamy za ogromny sukces , no przecież o to chodzi w tej grze. Wydanie bardzo ładne choć plansza jak dla mnie mogła by być większa, podsumowując , dobra ciekawa gra, nikt nikomu "noża" w plecy nie wbije wygrywamy wszyscy albo nikt. Rebel wysoki poziom wzorowo.


Dobry, solidny produkt

Solidny produkt, smok robi dużo zamieszania oj nieźle może "namieszać" natomiast wróżka.......no cóż zgadzam się z Justyną ..... absolutna porażka , zupełny niewypał, my gramy smokiem bez wróżki, warto kupić ze względu na smoka . Rebel wzorowo( jak zawsze) wysoki poziom.


Dobry, solidny produkt

Wydanie doskonałe , kafelki śliczne , jednak mechanika burmistrza nie bardzo przypadła mi do gustu, gra z kilkoma dodatkami "robi" się troszkę zagmatwana, jednak warto coś sobie zmieniać . Rebel jak zawsze WZOROWO.