Ripsento - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Trudno coś napisać. Koszulki rewelacyjne. Dopasowane, rewers perfekcyjny, lepszego produktu i bardziej klimatycznego aktualnie nie ma. Czas zbierać drobne i koszulkować wszystko. Rebel mógłby się pokusić i zacząć sprzedaż wkładów do pudełek. Bo tyle kart zakoszulkowanych w orginalnej wyprasce się nie zmieści.


Dobry, solidny produkt

Dodatek rozgrywający się na pustyni. Odpowiednio dobrani wrogowie, lokacje i sojusznicy - wszystko w klimacie. Jednak po kilku partiach mechanizm podróżowania noc, dzień nie sprawdza się - wszyscy podróżują w nocy :) Generalnie dodatek fajny - syn (6,5 roku) dostał na gwiazdkę i był zachwycony. Dzieci w tym wieku powinny sobie poradzić z grą z pomocą dorosłych.


Jak dla mnie ideał :)

Długo zastanawiałem się nad zakupem tej gry. Po rozpakowaniu tylko zachwyt. Świetnie wyglądające karty, jakość znaczników bez uwag. Scenariusze są trzy, każdy inny dający zupełnie inne odczucie rozgrywki. Zaznaczam, że gram solo więc jest trochę trudniej niż w dwójkę. Składanie talii która umożliwi wgranie scenariusza jest esencją tej gry.
Jest jeden minus - po kilkunastu partiach już zaczynasz się zastanawiać który dodatek kupić jako pierwszy. Osobiście polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

W porządku, bez rewelacji

Gra bez rewelacji, zagrać można z dziećmi. Co tu więcej napisać o tej prostej karciance? Plusem kolorowe dinozaury córce się bardzo podobają.


Jak dla mnie ideał :)

Gra się jak w Diablo na stole, ciągle nowe potwory, przedmioty, zagrożenia. Naprawdę gra godna polecenia. W całości wyjdź drogo ale stopniowe nabywanie dodatków można przeżyć.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Jeszcze więcej wszystkiego, w zasadzie jeśli przypadła Ci do gustu podstawka to nie ma co sie zastanawiać nad zakupem.


Jak dla mnie ideał :)

Jeszcze więcej wszystkiego, w zasadzie jeśli przypadła Ci do gustu podstawka to nie ma co sie zastanawiać nad zakupem.


Gra bardzo fajna, ale dla mniejszych graczy, gdzieś jeszcze mam wydanie w szafie z przed 15stu lat.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak zwykle super wykonane ale to tylko monopol są gry lepsze i kropka.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Kompletnie nie udana dla mnie gra. Całkowicie losowa układanka z bardzo małą ilością kafelków. Drugi raz bym nie kupił.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

W zasadzie to tylko wyprana z zasad podstawka. Dzieciom się strasznie podobała ale ja grałem wyprany z emocji. W zasadzie układanka typu puzzle, tylko to co się wylosuje ustawia grę.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Kupiłem przy okazji zakupu II ed młotka. WARTO. Za tą cenę dostajemy 400 stronicową cegłę. Fajnie napisaną z dużą ilością informacji. Podręcznik jest prawie cały czarno-biały. Nie przeszkadza to wcale :) jest nawet bardzo czytelny. Za 35zł polecam nawet w celach kolekcjonerskich.


Jak dla mnie ideał :)

Z nostalgii zakupiłem drugą edycję. W zasadzie przypomina stary podręcznik jednak cały kolorowy i bardzo drobna czcionka. Losowanie postaci samo w sobie emocjonujące :) Polecam nawet w cenach kolekcjonerskich.


Dobry, solidny produkt

Grę kupiłem w promocji :). Cena za jakość w tym momencie super. Sama gra solidnie ładnie wykonana. Instrukcja mogła by być lepiej napisana ale to i tak tylko kilka stron. Co do samej rozgrywki gram z 6-letnim synem i jest super. Ktoś powiedział, że przypomina to trochę szachy, coś w tym jest ale emocje na koniec przy odkrywaniu gdzie jest główny skarb są znaczne.
ps. Na koniec proponuje ułożyć wszystkie odkryte znaczniki skarbu na poszczególnych polach, pomaga to dziecku zorientować się gdzie ewentualnie jest skarb :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Mój niespełna 6 letni jest zachwycony tą grą. Jest szybka, łatwe zasady i do tego losowość. Naprawdę godna polecenia do grania z dziećmi. No i do tego młody prawie zawsze wygrywa.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Przyjemna gierka dla 2 graczy. Jest trochę kombinowania, trochę losowości. Czasami wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie.
Ocena 4 - gra nie jest idealna ale warto pograć.
Co do samego sklepu, czas realizacji wynosił miesiąc a grę dostałem do domu w 14 dni więc się starają,


Dobry, solidny produkt

Jestem już prawie dwu latkiem w EVE-Online i chyba tylko dlatego kupiłem tą grę. Generalnie jest zupełnie inna niż np. Mtg. Tutaj wystawia się terytoria do kontroli i tak dalej. Jest naprawdę ciekawa i godna polecenia. Fakt, że można zacząć zabawę od razu daje kolejnego plusa. Mam tylko wrażenie, że deck ammarski jest troszkę mocniejszy.


W porządku, bez rewelacji

Ciekawy tytuł. Jednak nie wiem po co są tak koszmarnie wielkie karty. Generalnie gra przypomina troszeczkę remika. Musisz uważać co wyrzucasz, żeby nie pomóc przeciwnikowi. Generalnie polecam jest to nawet miła odskocznie od dłuższych tytułów.


Więc przesyłka jak zwykle - tona streczu i nóż w ręce :)
Co do samej gry to mam mieszane uczucia. Zasady w miarę proste. Narazie gralem kilka razy w dwie osoby, i muszę przyznać, że w tym momencie gra się kiepsko. Grałem z żoną która nie trawi planszówek i ograla mnie za każdym razem. Za duża losowość w tej grze. Jak przyjdą ci dobre karty i blisko pomieszczenia do wykonania zadań to drugi gracz nie ma praktycznie żadnych szans. Nie wiem jak sie gra w 3 osoby ale mam wrażenie, że będzie lepiej. Generalnie gra ładnie wykonana i za takie pieniądze warto ją kupić. Jednak te rzuty kostką. Już chyba nic innego niz GRA O TRON nie będzie mi się podobało :(


Jak obiecałem tak zrobię. Chwilę pograłem z kumplem i muszę stwierdzić, że granie jest przyjemne. Owszem nie obyło się bez sprzeczania o zasady, które nie są do końca przejrzyste. Jednak brakuje wytłumacznia niuansów i w pewnych momentach nie wiadomo co robić. Instrukcja i pokazowe animacje na stronie producenta nie wyjaśniają wszystkiego. Polecam wejść na forum i zadawać pytania. Wszystko się prędzej czy później wyjaśni. Ogólnie polecam tą gierkę i można przy niej spędzić mile czas. Do tego ten klimacik. Miodzio.