alicemiriel

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Grę mogę z czystym sumieniem polecić każdemu :)
Jest prosta i przyjemna, dla każdego przedziału wiekowego! Łatwe zasady, które można wytłumaczyć w mniej niż 5 minut. Idealnie nadaje się jako mini gra pomiędzy cięższymi tytułami, na imprezę przy piwie czy też na urodzinową imprezę dla dzieci ;)
Przepiękne ilutracje, dobrej jakości karty, do tego niewielka negatywna interakcja dodaje całości smaczku :)

Szczególnie za tę cenę, naprawdę się opłaca :)


Dobra gra imprezowa. Można się przy niej super bawić i dużo pośmiać. Zabawa dla każdego, niezależnie od wieku. Ideał dla fanów tego gatunku gier :)


Bardzo dobra gra. Polecam każdemu kto lubi ciężki gry ekonomiczne (w szczególności chemikom ;) ) . Rozgrywka w 4 osoby zajęła nam 3 godziny (z tłumaczeniem zasad), ale było warto! W grze jest bardzo mało losowości przez co każdy ruch jest ważny. Ciągła interakcja z pozostałymi graczami zmusza nas do zawierania tymczasowych sojuszy- wszystko po to, aby nie przegrać z grą i nie pozwolić światu zginąć od nadmiernych ilości zanieczyszczeń.
Gra stała się jedną z ulubionych w naszym gronie :)


Jak dla mnie ideał :)

Świetnie wykonana gra. Bardzo ładne grafiki, sztywna plansza, ogólnie super jakość wszystkich elementów. Do tego rozgrywka miła i przyjemna. Jeśli ktoś uwielbia klimat Pratchetta to obowiązkowo musi zagrać w tę grę :)
Dodatkowo to naprawdę to wspaniałe uczucie, gdy wyciąga się kartę, trafia na postać i w głowie pojawia się myśl: "Właśnie tak ją sobie wyobrażałam!" :D


Jak dla mnie ideał :)

Mój pierwszy zakup w sklepie był strzałem w 10! Gra ma super mechanikę, świetnie spędza się przy niej czas. Żetony bardzo dobrze wykonane, karty mają ładne grafiki. Tylko się cieszyć i grać, grać, grać ;)


Dagna

Liczba recenzji: 79