Re-l124c42

Obserwowani

11 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

10 użytkowników

Zobacz wszystkich

Kupiłam bratu, ale chętnie sama bym ją przytuliła. U mnie aktywuje syndrom "jeszcze jednej gry". W końcu tym razem na pewno się uda ;) Nie przeszkadza mi nawet jakoś szczególnie fakt, że nie mam kontroli nad tym co się dzieje i czy wszyscy grają zgodnie z zasadami, co uważam zwykle za główną wadę tego typu gier. Poziom trudności wysoki. Pamiętam, że najbardziej irytował mnie fakt, że nie może ciągle jedna i ta sama osoba dzierżyć worka z kośćmi. Nie jest to jednak wada gry, a jedynie wynik mojej frustracji, że nie udało mi się wyrobić u współgraczy nawyku przekazywania kości od razu po rzucie następnej osobie I generalnie dopytywałam czy na pewno nie przeoczyliśmy jakiejś zasady, bo przecież nie można przegrywać na poziomie szkoleniowym! Można.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Nie spełnia moich oczekiwań :(

Ten dodatek jest jak perfum zamiast kąpieli. Innymi słowy, nie naprawił jej.


Kupiłam tę grę dosyć dawno. Szata graficzna nie zachęca, mnie skusiła głównie tematyka. Lubię zwierzątka, biologię i takie tam zagadnienia. Myślę sobie, fajnie będzie tworzyć własne unikalne zestawy cech, sprawdzać co ze sobą gra najlepiej, wystarczy dobra mechanika a resztę załatwi wyobraźnia. Ile przecież jest pozycji, które wyglądem zapierają dech w piersiach a okazują się być wydmuszką? Zagraliśmy w nią raz, a potem długi czas zbierała kurz na półce. Pamiętam, że coś mi nie pasowało w mechanice. Innych również nie porwała. No ale dobrze, mijały miesiące i w końcu pomyślałam, a może zakup dodatku dałby gierce to czego jej brakowało? Niestety po dzisiejszej rozgrywce z 1 dodatkiem, nie ma we mnie większej nadziei na to, że może ten drugi odmieni moje zdanie. Ta gra została zepsuta. Instrukcja z błędami to jedno, ale po zakumplowaniu się z FAQ dostępnym w sieci, wciąż jest nie tak jak być powinno. Grając masz wrażenie, że kręcisz się w kółko. Nie ma tu możliwości zaplanowanie czegoś. Gra jest mega losowa, próbujesz różnych rzeczy ale i tak ciągle masz to samo. Nagle talia się kończy i o, no cóż pech chciał że w tej turze akurat ty utraciłeś swoje 2 z 3 zwierząt, a ktoś inny kto pewnie za turę też miałby znowu 1-2 zwierzaki ma nagle 5, no bo tak jakoś wyszło... Wygrałam dziś z wynikiem 21 punktów. Druga osoba miała 7, a trzecie 3 punkty. Skąd takie przepaście, skoro w trakcie gry prowadzenie przejmował co chwila ktoś inny, a sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie? Zawsze staraliśmy się pognębić akurat tę osobę, która wysuwała się zanadto na prowadzenie a mimo to, końcowy wynik pokazuje jakieś niesamowite przepaście między nami. Głównym i chyba jedynym plusem tej gry, są cechy. Jest ich dużo (zwłaszcza z dodatkami), są urozmaicone i znajdują rzeczywiste odbicie w działaniu jakie mają w grze. Niestety nic więcej dobrego nie mogę o tej grze powiedzieć. Nie dajcie się zwieść wysokiej ocenie, straszny bubel.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Bardzo klimatyczny dodatek. Grając mieliśmy sporo zabawy. Na plus zasługuje fakt, że fabuła nie tylko tworzyła otoczkę, ale przenikała do samej gry, dawała powody do rozkminiania co się stało i jakie w związku z tym powinniśmy podjąć działania. Dodatkowym smaczkiem jest nawiązywanie do prawdziwych wydarzeń, aczkolwiek nieznajomość tych faktów nie oddziałuje w żaden sposób na poziom trudności gry. Minus jedno oczko za niedobór zagadek, bo zagadki były owszem, ale wynikały bardziej z fabuły co było spoko, ale zabrakło mimo wszystko takich typowych łamigłówek jak dla mnie. Polecam bardzo serdecznie, gdyby były połówki to byłoby 4,5 :)


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna, dograna mechanika. Tu co prawda nie nacieszymy oczu pięknie wykonanymi ilustracjami. Gra jest wizualnie i klimatycznie mało ujmująca, ale w tym przypadku nie ma to większego znaczenia. Instrukcja jest dobrze napisana. To co dla mnie w grach punktuje, to proste, szybko przyswajalne zasady i trudna, zmuszająca do myślenia rozgrywka. Red7 to właśnie przykład takiej gry. I do tego jeszcze tania jak barszcz więc można brać w ciemno :)


dewodaa

Liczba recenzji: 405

preshiq

Liczba recenzji: 10

Tomasz

Liczba recenzji: 38

__Marcin__

Liczba recenzji: 27

Ankakc

Liczba recenzji: 17

Torquemada

Liczba recenzji: 10

Dawid

Liczba recenzji: 16

Sarseth

Liczba recenzji: 23

Niagara

Liczba recenzji: 5

Mausilus

Liczba recenzji: 23

Paves83

Liczba recenzji: 9

Kahush

Liczba recenzji: 34

Zbyshekh

Liczba recenzji: 25

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Wojtek3333

Liczba recenzji: 22

Maemi

Liczba recenzji: 17

Kara2002

Liczba recenzji: 5

WOJKIER

Liczba recenzji: 20

Ciu

Liczba recenzji: 18

Skaju

Liczba recenzji: 119

Jagodajd

Liczba recenzji: 61