Ankakc - recenzje

Uwielbiam tą grę! Świetnie sprawdzi się dla 4-5 osób lubiących dobrze się bawić a przy tym trochę planować i negocjować ;) aktywuje wiele emocji. Świetnie wykonane kamienie - jak prawdziwe kryształy podobają się nie tylko kobietą :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Zdecydowanie gra nie dla każdego.
Sprawdzi się dla fanów lekkich rozgrywek, prostych zasad i ładnych ilustracji =lubiących klimat wizualny gier.

Dla mnie niestety pozycja kiepska - brakuje mi bardziej rozbudowanej decyzyjności, wyższego poziomu planowania, interakcji między graczami.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Solidna pozycja na stole planszówek rodzinnych i dla nowych ewentualnie graczy, którzy chcą wejść w granie o krok dalej. Piękne ilustracja i solidne wykonanie, zasady do wytłumaczenia w 3-5minut i gramy :) Przyjemna rozgrywka, drobne kalkulacje (praktyczny notesik w zestawie) i po ok 20-30minutach wyłaniamy zwycięzce. Prosta i przyjemna -serdecznie polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Polecam serdecznie - dla graczy nowych, średnio zaawansowanych i każdego kto lubi gry planszowe. Bardzo proste zasady i bardzo przyjemna rozgrywka - gra jeszcze lepsza z dodatkami (polecam kupować wg.kolejności)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Zdecydowanie polecam. Proste zasady a bogata rozrywka. Piękne wykonanie i walor edukacyjny. Gra dla każdego coś miłego-pozycja obowiązkowa :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Jedna z najlepszych gier jakie świat widział - zdecydowanie podoba się niemal każdemu. Zasady do wytłumaczenia w 2-3 minuty, bardzo solidne i ładne wykonanie, walor edukacyjny i dużo zabawy - czego chcieć więcej :) pozycja obowiązkowa dla graczy.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Najlepsza gra wydana w 2015 moim zdaniem. Rewelacyjna rozgrywka z olbrzymią dawką interakcji- gra najlepiej sprawdza sie w 4-5 osób - wtedy wzajemnym interakcją nie ma końca. Proste zasady i ciekawe wykonanie. Serdecznie polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Polecam - kolejny zestaw pięknych kart. Dzięki nim rozgrywka staje się jeszcze bardziej udana.


Pozycja ciekawa i dla wielu niezastąpiona na półce. Mnie osobiście nie zachwyca. Brakuje mi w niej klimatu a rozgrywka przekształca się w kalkulacje bez większej treści fabularnej. Zasady przystępne lecz nie banalne. Ilość elementów i wykonanie gry bardzo dobre. Polecam przegrać zanim zakupisz.


Bardzo dobra gra imprezowa. Dostarcza wielu emocji oraz umożliwia grę w małym gronie czy przy rozgrywkach grupowych w grupach kilkunasto osobowych. Zasady banalne - lecz w czasie rozgrywki nie jest tak banalnie -trzeba po prostu spróbować swoich sił.


Wyobraźnia i kteatywnosc -to synonimy gry. Jeśli znacie dixit do ta wersja jest jego kontynuacją -wariant rozgrywki aż do 12 osób. Gra dla starszych i młodszych -znakomicie łączy pokolenia. Serdecznie polecam.


Dobra gra edukacyjna. Zdecydowanie polecam w rozgrywce grup zróżnicowanych wiekowo. Piękne ilustracje i zasady do wyjaśnienia w 5 zdaniach.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo solidnie wykonane kości i olbrzymia możliwość do tworzeni opowieści. Rzucamy kości i opowiadamy - po polsku, angielski (tutaj bardzo przyda się zestaw action), niemiecku itd. Tworzenie komiksu - biorę kartkę z szablonem i nic trudnego. Olbrzymi potencjał i sporo radości w graniu.


4/5 gra to faktycznie młodsza siostra dooble i dla fanów tej gry zdecydowanie polecam. Rozgrywka pozwala na bardzo dużą dawkę śmiechu -co jest dużym plusem. Dobra jako przerywnik przy ambitniejszych tytułach a dla dzieci świetna okazja by poćwiczyć umiejętność tworzenia kategorii i ich nazywania czy usprawnianie koordynacji i spostrzegawczości.


Gra przełomowa i tym samym obowiązkowa dla każdego fana gier jak i bardzo dobra pozycja, aby stać się fanem gier planszowych. Proste zasady i bardzo duża grywalność. Solidne wykonanie Łatwa możliwość modyfikacji zasad dla młodszych graczy dzięki czemu wg.mnie można grać już z 8 latkiem. Klimat bardzo umiarkowany - lecz stanowczo nie jest to przeszkodą. Polecam.


Kreatywność - jeśli jej Tobie nie brakuje to zdecydowanie gra dla Ciebie.Gra powoduje wiele uśmiechów jak i dostarcza zastanowienia podczas rozgrywki. Piękne ilustracje, które dodatkowo można z powodzeniem wykorzystywać np. w szkoleniach, coachingu czy nauce języka polskiego czy j.obcych. Jedna z moich ulubionych gier.


Jak dla mnie ideał :)

Bawi i uczy - gra i zabawa w gronie znajomych i nie znajomych :) dużo śmiechu oraz przyjemnej rywalizacji - gra ćwiczy spostrzegawczość oraz koordynacje oko-ręka. Doskonała również jako energizer i przerywnik przy ambitnych tytułach.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność: