Arkadiusz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Doskonała rozrywka dla osób lubiących grę "Czarne Historie" i dedukcję. Jak się wciągnie można parę godzin grać non-stop tylko przebywając w tym świecie i szukać powiązań, odwiedzać mieszkańców. Polecam, jednak z najlepszych gier planszowych, a człowiek ograł wiele.


Jak dla mnie ideał :)

Absolutnie polecam, jedna z najlepszych gier w stylu "stawiaj ludków na planszy" i zagrywaj karty. Większość tych gier wydaje pieniądze na marketing i banery na stronie aby sprzedawać kiepską przeciętną grę naiwnym ludziom, ale Inis to niezwykła gra!


Dobry, solidny produkt

W porządku gra. Bez hitu. Warto zauważyć że to bardzo prosta gra, jest jej bliżej do imprezowych zabawek niż do jakichś kooperacyjnych łamigłówek albo głębokiego dumania na punkty. W rzeczywistości każdy gracz ma 30 sekund na reakcję i zrobienie czegoś, przez 5 minut wszyscy gracze stresują się i robią co mogą i starają się szybko podejmować decyzje i przekonywać innych. Później rozpatrujemy co wyszło. Samouczek odpychający z aplikacji bo sprawia wrażenie że to duża skomplikowana gra, w rzeczywistości 4 role mają własną prostą mini-grę. 2-3 godziny zajęła pierwsza gra z samouczkiem, jestem przekonany że rozgrywka może trwać 1 godzinę jak się szybko zginie i już wiadomo jak traktować grę. Nie jako łamigłówka gdzie szukamy najlepszego możliwego rozwiązania, bo na to nie ma czasu. Osoby które chcą w spokoju dumać i szukać co się bardziej opłaca nie będą miały frajdy tutaj, to bardziej imprezowa zabawa, chociaż tematyka i ilość graczy jakby była ciężka dumająca rozrywka.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo przyjemna gra do opowiadania historyjek. Zawsze się ludzie śmieją i mają frajdę, rodzinę trzeba nauczyć ale zabawa, a dla ludzi co szybko łapią zasady to bardzo szybka frajda. Myślę że najlepsza gra z gatunku "opowiadanie historyjek".


Jak dla mnie ideał :)

Dobra gra strategiczna, nic dziwnego że ma status klasyka. Miłe do grania 1v1 i 2v2, podobno da się na więcej ale w sumie to mniej frajdy przewidywania wtedy. Dobre jak ktoś lubi te klimaty i gry wojenne starodawne.


Anomandaris

Liczba recenzji: 74