Bonisagius

R2D2

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

1 użytkownik

Rozegrałem kilka partii na Targach Gier Wspinaczkowych.
Mroczne artefakty wydają się niezbalansowane, szczególnie Sandały Bombadila, które pozwalają chodzić po lawie. Efekty kart Saurona są dość interesujące, szczególnie ten, który wymaga od graczy chowania się pod stołem i przesuwania pionków po omacku. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra niezależnie od ilości graczy. Bardzo duża liczba kombinacji praktycznie gwarantuje że nigdy nie będzie dwóch takich samych rozgrywek. Można potrenować grając poprzez sieć na boardgaming-online.


Dobry, solidny produkt

Bardzo przystępna gra. 3 letnia dziewczynka była zachwycona. kurkami, proste zasady pozwalają na rozgrywkę nawet z tak małym dzieckiem choć pełna gra dla takiego malucha jest zbyt długa. Jeśli dziecko ma tendencje do wkładania małych przedmiotów do ust to nie polecam.


Dobry, solidny produkt

Dobra jakość wykonania, niewygórowana cena. Kostek w podstawce jest zdecydowani za mało więc jest to raczej pozycja obowiązkowa. Jedyne do czego można by się przyczepić to fakt iż nie jest to część Adventurer's Toolkit.


Ja w sprawie adopcji Franka. Wzruszyła mnie ta czarna historia oraz posępny los chłopaka. To naprawdę wspaniałe, ze zaoferowaliście mu robotę magazyniera w Rebelu, ale jaką ma tam przyszłość? Czy skakanie po magazynie jest w istocie jego przeznaczeniem?

Chciałbym zaoferować Frankowi nowy Dom. Jestem oddanym graczem, przygarnąłem już wiele gier i Frank odnajdzie się wśród nich. Czeka na Franka duży, rozkładany stół, na którym będzie mógł rozłożyć się w pełni. W chwilach wolnych od gry Frank będzie mógł przebywać z "Cywilizacją" i "7 Cudami" - w odpowiednim towarzystwie. Zadbam o to by czasem położyć go na półce obok fajnej koleżanki.

Piszecie, że Frank cierpi na zaburzenia tożsamościowe. Może będzie chciał się kiedyś przemienić? U mnie znajdzie zrozumienie i akceptację, z jego komponentów może powstać prototyp nowej gry, otrzyma nowe, niewgniecione pudełko i być może zostanie tym, czym zawsze pragnął się stać. Proszę, rozważcie moją propozycję.

Hej, Frank, u mnie znajdziesz dom!


Angus74

Liczba recenzji: 6

Yine

Liczba recenzji: 440