Angus74

Ranny Ptaszek

Gdańsk

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

3 użytkowników

Lubisz fantasy i lubisz przygody, to nie ma się co zastanawiać tylko grać. Oprócz tego, że można grać pojedyncze scenariusze, największą frajdę daje kampania. Ta gra od 1 edycji była fajan a teraz jeszcze ją zrobili bardziej przystępną. Bardzo polecam, fajna zabawa.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Przednia gra, daje mnóstwo frajdy, śmiechu i tego czegoś. Zapewne osoby które nie potrafią wbić noża w plecy czy podstawić nogę i przyjąć to, nie powinny w to grać. Esencją tej gry jest współpracować ale tylko do czasu - wygrać może tylko jeden, reszta jest tylko mięchem do osiągnięcia celu. Koniecznie polecam dodatki do gry, bardzo ją wzbogacają.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Polecam ale głównie dla młodszych. Bardzo fajna pozycja do grania z dziećmi.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

W porządku, bez rewelacji

Gra nie dla każdego, może zanudzić. Jednakowoż jeśli na się dobrą ekipę, która potrafi śpiewać szanty i dopowiadać historię - rewelka. Mimo że każda przygoda to to samo ciągniesz karty szukając przeciwność do zamknięcia lokacji to z dobrą ekipą i nastawieniem można coś z tego mieć, inaczej ostrzegam gra może być nuuudna i do znielubienia. Dlatego za nim ją kupisz spróbuj w nią zagrać czy to dla Ciebie - a jak Ci się spodoba musowo przejść całą historie. Polecam dla pewnej specyficznej grupy graczy, to naprawdę dobra aczkolwiek nie dla każdego gra.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Mam ją od roku i nieraz zasiadaliśmy do zagrania z rodzinką, niestety cały czas do tej pory łapał nas strach przed tym do czego możemy dopuścić ;). Tak emocjonująca gra że nie jesteśmy w stanie zagrać. Ale kto wie może w te wakacje się uda bo pogoda dopomaga na to.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Michal.wuj

Liczba recenzji: 8

Quaku

Liczba recenzji: 138

Cosurgi

Liczba recenzji: 25

Grizzo

Liczba recenzji: 24

Merkurjusz

Liczba recenzji: 53

Maxio1982

Liczba recenzji: 411

Medeus

Liczba recenzji: 95

Yokes

Liczba recenzji: 75

preshiq

Liczba recenzji: 10

Paweł

Liczba recenzji: 23

Bonisagius

Liczba recenzji: 38

Anomandaris

Liczba recenzji: 74

Kushina

Liczba recenzji: 24