Angus74

Ranny Ptaszek

Gdańsk

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

3 użytkowników

Lubisz fantasy i lubisz przygody, to nie ma się co zastanawiać tylko grać. Oprócz tego, że można grać pojedyncze scenariusze, największą frajdę daje kampania. Ta gra od 1 edycji była fajan a teraz jeszcze ją zrobili bardziej przystępną. Bardzo polecam, fajna zabawa.


Przednia gra, daje mnóstwo frajdy, śmiechu i tego czegoś. Zapewne osoby które nie potrafią wbić noża w plecy czy podstawić nogę i przyjąć to, nie powinny w to grać. Esencją tej gry jest współpracować ale tylko do czasu - wygrać może tylko jeden, reszta jest tylko mięchem do osiągnięcia celu. Koniecznie polecam dodatki do gry, bardzo ją wzbogacają.


Dobry, solidny produkt

Polecam ale głównie dla młodszych. Bardzo fajna pozycja do grania z dziećmi.


W porządku, bez rewelacji

Gra nie dla każdego, może zanudzić. Jednakowoż jeśli na się dobrą ekipę, która potrafi śpiewać szanty i dopowiadać historię - rewelka. Mimo że każda przygoda to to samo ciągniesz karty szukając przeciwność do zamknięcia lokacji to z dobrą ekipą i nastawieniem można coś z tego mieć, inaczej ostrzegam gra może być nuuudna i do znielubienia. Dlatego za nim ją kupisz spróbuj w nią zagrać czy to dla Ciebie - a jak Ci się spodoba musowo przejść całą historie. Polecam dla pewnej specyficznej grupy graczy, to naprawdę dobra aczkolwiek nie dla każdego gra.


Mam ją od roku i nieraz zasiadaliśmy do zagrania z rodzinką, niestety cały czas do tej pory łapał nas strach przed tym do czego możemy dopuścić ;). Tak emocjonująca gra że nie jesteśmy w stanie zagrać. Ale kto wie może w te wakacje się uda bo pogoda dopomaga na to.


Michal.wuj

Liczba recenzji: 8

Quaku

Liczba recenzji: 138

Cosurgi

Liczba recenzji: 25

Grizzo

Liczba recenzji: 24

Merkurjusz

Liczba recenzji: 53

Maxio1982

Liczba recenzji: 411

Medeus

Liczba recenzji: 95

Yokes

Liczba recenzji: 75

preshiq

Liczba recenzji: 10

Paweł

Liczba recenzji: 23

Bonisagius

Liczba recenzji: 38

Anomandaris

Liczba recenzji: 74

Kushina

Liczba recenzji: 24