Damian

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Szczerze mnie ta gra po prostu niestety, szybko znudziła. Grałem w nią kilkukrotnie. Za pierwszym razem było po prostu wow, za drugim, no podstawową talię każdego się kojarzy, potwor też, no za trzecim, cóż... O znowu te same orki... O znowu smok, znowu ognisty. Zdecydowanie za mała różnorodność przeciwników, po trzech partiach na prawdę można ich spamiętać, mapa z kolei, choć złożona z różnych elementów, cóż, również szybko się nudzi. Moim zdaniem gra po prostu nie powala. Minusem są też przydługie, monotonne tury. Na plus za to należy dać ciekawy rozwój postaci, choć 4 bohaterów... 4 gry i nuda... Mimo wszystko jakiś urok gierka posiada, no moim zdaniem nie za tą cenę.


Dobry, solidny produkt

Dobra szybka gra karciana, karty zdecydowanie ładniejsze i solidniejsze niż w pierwszej części, jednakże powiem szczerze, że klimat 1 znacznie bardziej mi odpowiadał. W tym wypadku po prostu brakuje trochę tego czegoś... Zdecydowanie potencjał mógł być lepiej wykorzystany. Mimo wszystko miło jest przejechać parę zombie Kamazem.


Gra po prostu... co tu dużo mówić, miałem okazję pograć w dobrym gronie które czuje ten klimat... Te epickie walki z plutonowymi smokami i innymi hmmm potworami... Po prostu epickie i przede wszystkim zabawne, śmieszne.


Prosta, grywalna, tańsza wersja Monopoly, może nieco brzydsza i uboższa, jednak ciągle grywalna, co tu dużo mówić po prostu klasyka.


Jak dla mnie ideał :)

Gra po pierwsze bardzo ładnie wykonana, po drugie na prawdę wciąga - ze znajomymi nie mogliśmy wręcz przestać grać przez długie godziny praktycznie do rana. Po trzecie świetnie oddaje klimat książki, nagłe zwroty akcji, zdrady, sojusze, polityka... Nic tylko wczuć się w rolę. Minusem będzie jednak duuuuuuża ilość zasad, których opanowanie zajmuje jednak trochę czasu, lecz na prawdę warto!


Andrzejsob

Liczba recenzji: 20

Bartosz

Liczba recenzji: 0