Damian

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Glizda jest bardzo dobrym pomysłem wreszcie nie muszę wymyślać co za rzeczy znaleźli. Nowe pochodzenia zawsze się przydają Profesja dla odmiany zbyt specyficzna, reszta trzyma poziom choć manewry powinny zależeć od czegoś innego niż nowa umiejętność. Ogólnie jednak bardzo dobry dodatek.


W porządku, bez rewelacji

Po za działem przeznaczonym dla sędziego, nic czego każdy MG by sam nie wymyślił. Jak kolekcjonujesz podręczniki do Neuroshimy to i tak go kupisz jak nie to polecam jedynie w sytuacji w której twoi gracze lubią profesję sędziego.


Dobry, solidny produkt

Fajnie zapowiadająca się przygoda, i dodatkowe pochodzenia też mogą się przydać. Brakuje mimo wszystko pewnych rzeczy, choćby statystyk robotów i trzeba co chwilę żonglować książkami.


Dobry, solidny produkt

Dodatek wywołuje mieszane uczucia. O ile katalog paskudztw jest dobry i korzystam z części zawartych w nim paskudztw na sesji, to o tyle nie wszystkie są tak samo przemyślane, a po za nimi w podręczniku nie ma nic ciekawego. Ale za względu na same chlorki przyda się przeciętnemu MG.


Jak dla mnie ideał :)

Fajne przygody, choć nie ten poziom co poprzedni dodatek, ale bardzo dobry pomysł ze storylinią, zwłaszcza sojusz mutantów. Bardzo dobry dodatek dla MG :)


Sepiky

Liczba recenzji: 24

Vogur

Liczba recenzji: 131