Dawid

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Świetny dodatek !
Nareszcie jest gdzie zarobić i co zrobić ze z złotem.
Moc w końcu nabiera w tej grze rangi.
Łatwe, nieprzekombinowane zasady i dobrze zaplanowany system poruszania się po mieście (nie trzeba godzinami trafiać kością w wybrane sklepy)

A Rebel jak zwykle - wzorcowa realizacja zamówienia :)


Dobry, solidny produkt

Wystarczające koszulki. Ciut cieńsze i miękcejsze od ich droższego odpowiednika - Platinum. Z gorszego materiału, mniej przejrzyste.


Jak dla mnie ideał :)

Porządne koszulki. Ciut grubsze i twardsze od ich tańszego odpowiednika - Silver. Z lepszego materiału, bardziej przejrzyste.


Dobry, solidny produkt

Otrzymałem Góry. Plansza przepiękna. Teraz obie plansze dodatków Podziemia i Góry wyglądaja w porównaniu do podstawki jakby były w HD, poza tym dużo bogatsze w szczegóły ilustracje i lepsza kreska (więc zaczyna to wyglądać niejednolicie). Karty bardzo ciekawe. Drobiazgi są świetnym pomysłem. Można tylko żałować, że producent już od podstawki nie wpadł na to, żeby małe przedmioty były w takiej "bezwagowej" kategorii.

Poszukiwacze bardzo konkretni. Niestety figurki to taka sama porażka jak w podziemiach, chińska podróba - o połowę mniejsze twarze niż w podstawce, tandetny lekki plastik. Mam wrażenie że są w jeszcze mniejszej skali niż te z poddziemi. W następnym dodatku pewnie dostaniemy posklejane patyczki od lizaków :/

Tylko 4 relikty (min. o 2 za mało)


Jak dla mnie ideał :)

Wydanie trzyma wysoki poziom podstawki. Plansza przepiękna - ładniejsza niż oczekiwałem. Dodatkowi poszukiwacze całkiem ciekawi pomimo moich wstępnych obaw. Konkretne czary i mnóstwo fajnych kart podziemi. Dodatek bez wątpienia wart swojej ceny. Duże pudło. Szybka i rzetelna wysyłka jak zawsze :). Polecam.