Dungal

Obserwowani

14 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

16 użytkowników

Zobacz wszystkich

Jak dla mnie ideał :)

Wciągająca, dobrze rozpisana fabuła idealnie dopasowana do tego co się dzieje na planszy. Instrukcja przystępnie napisana, bardzo czytelna. Gra, której szybko się uczy, wręcz intuicyjnie. Każdą przygodę można przechodzić wiele razy, Księga Opowieści, która jest bardzo obszerna plus karty powodują dużą regrywalność. Niezależnie od ilości graczy fabuła porywa, przy dobrym klimacie Mad Maxa oraz dynamicznej rozgrywce i dosyć prostych zasadach. Polecam wszystkim, a w szczególności fanom postapo i gier przygodowych.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Najlepsza mechanika jaką znam, idealna w swej prostocie i funkcjonalności - wszystko oparte na prostych rozwiązaniach, napisane tak łatwym angielskim, że wystarczy jego bazowa znajomość. Dodatkowo wytłumaczone jest jak dziecku w szkole podstawowej. Zestaw ten, ponieważ składają się na niego dwa podręczniki (główny i dodatek) posiadam od tygodnia i już prowadziłem wielogodzinną sesję bez praktycznie żadnych pomyłek.

Niewątpliwym plusem jest też, że jest to komplet (chodzi bardziej o mechanikę) bez potrzeby posiadania wielu dodatków. System jest przy tym niezwykle elastyczny, głównie ze względu na swoją prostotę i przejrzystość.

Trzeba zaznaczyć, że jest tu bardzo mało wiadomości o uniwersum, nawet trzydzieści lat temu, gdyby je opisać w całości, podręcznik miałby pewnie z tysiąc stron. Takie rozwiązanie mi nie przeszkadza, ale warto zaopatrzyć się w jakiś przewodnik lub po prostu korzystać z informacji umieszczonych w internecie.

Dlaczego więc ocena 4 a nie 5? Po dwóch dniach użytkowania tych książek z pietyzmem, klej przy grzbiecie (podręcznika głównego) puścił, całkowicie go odsłaniając! Naprawdę, producent mógł dać go zwyczajnie więcej i lepszej jakości.

Oprawa graficzna na najwyższym poziomie - czuć klimat lat 80tych.

Pozycja bardzo ciekawa dla fanów Star Wars, fanów RPG, a jeżeli jest się i jednym i drugim to trzeba kupić! (razem z klejem do książek...)
Jak dla mnie ideał :)

Ponownie wystawiam najwyższą ocenę temu lakierowi - jest idealny, zważywszy na cenę i pojemność puszki. Prosty w użyciu, naprawdę trzeba się postarać, żeby spartaczyć pomalowane figurki.


Jak dla mnie ideał :)

Świetny dodatek! Dobrze napisany, bardzo dużo informacji o wampirach i o polowaniu na te istoty. Najbardziej podoba mi się możliwość grania nimi - są do tego zasady: przeistoczenia w wampira, Dary, profesje. Jest tutaj naprawdę masa przydatnego materiału. Oprawa graficzna i sama jakość wydania również jest na wysokim poziomie.


Jak dla mnie ideał :)

Świetnie oddany klimat Kopców, wartka akcja i pełno mrocznego klimatu. Kupiłem żeby lepiej wczuć się w sesje Dark Heresy i to był dobry wybór. Dla fanów Necromundy pozycja obowiązkowa.


Małgorzata

Liczba recenzji: 10

True_asbestos

Liczba recenzji: 17

Ociek

Liczba recenzji: 76

Maciej

Liczba recenzji: 17

pavlo_js

Liczba recenzji: 36

Doctor

Liczba recenzji: 36

SPIDIvonMARDER

Liczba recenzji: 85

Jędrzej

Liczba recenzji: 10

Mateusz

Liczba recenzji: 4

cichygd

Liczba recenzji: 10

Norbert

Liczba recenzji: 12

Tomasz Sokoluk

Liczba recenzji: 134

Privian

Liczba recenzji: 112

Milena6243

Liczba recenzji: 0

Wicu

Liczba recenzji: 8

Tomasz Sokoluk

Liczba recenzji: 134

NLoriel

Liczba recenzji: 137

Mroovek

Liczba recenzji: 0

Ociek

Liczba recenzji: 76

Kornik

Liczba recenzji: 31

Privian

Liczba recenzji: 112

Odemarken

Liczba recenzji: 14

Milena6243

Liczba recenzji: 0

Daniel

Liczba recenzji: 0

Czincz

Liczba recenzji: 56

Waldemar

Liczba recenzji: 0

IshiAryu

Liczba recenzji: 0

Tungsten

Liczba recenzji: 62

Sergecloud

Liczba recenzji: 1

TheMartin2281

Liczba recenzji: 0