Falconek

Łowca

Poznań

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Talia, jeśli chodzi o karty fixed, przede wszystkim zawiera nowego maina Octavię i Photo Finish, która umożliwia zagranie następnego resource za o dwa AP niższy koszt. Ta ostatnia, dla grających białym mainem jest bardzo silną postacią, która umożliwia rozwiązywanie nawet dość pancernych problemów już w drugiej turze.
Ogólnie nowy dodatek (Equestrian Odysseys) zmienia bardzo wiele w grze (tak naprawdę część nowych kart jest ulepszonymi wersjami starych) i zmusza do przerobienia starych talii. Z punktu widzenia nowego gracza to zaleta, dla ludzi, którzy już mają spore kolekcje kart to powód do frustracji.


Jak dla mnie ideał :)

Otworzyłem pięć boosterów i dostałem dwa ultra rare i dwa super rare. 10/10, gorąco polecam :D


Zestaw kupiłem w innym sklepie, niż Rebel, ale pozwalam sobie dodać opinię.
Od tego zestawu zacząłem moją przygodę z MLP:CCG i kolekcjonerskimi karciankami w ogóle. Zawiera on Maud Pie, która jest jednym z najlepszych pomarańczowych mainów.
Ogólnie obydwie talie nie są zbyt silne, ale pozwalają coś tam pograć i czasami wygrać. Zestaw zawiera kilkanaście kart fixed, które są dostępne wyłącznie w tym zestawie (zalicza się do nich również wspomniana Maud) i myślę, że to najbardziej opłacalny z zestawów startowych.


Kupiłem ten zestaw w sklepie innym, niż Rebel, ale pozwalam sobie dodać opinię.
Zestaw jest fajny, jeżeli masz już startową talię, gra cię wciągnęła i chcesz uzupełnić stan posiadania o akcesoria w kucykowym klimacie (pudełko na karty i koszulki).
Jeśli chodzi o dołączone do zestawu karty fixed, to zawiera on bardzo dobre moim zdaniem Tree of Harmony i Applejack Summer Sun Caterer.
Dwa dołączone do zestawu mainy mają na stronie boosted efekt hologramu, co wygląda bardzo ładnie. Jeśli chodzi o Twilight Sparkle (gram talią z fioletowym mainem), to jest całkiem niezła - oczywiście nie jest to najlepszy możliwy fioletowy main, ale jak się nie ma, co się lubi...
Z dołączonych do zestawu boosterów wyciągnąłem jeden Ultra Rare i chyba 3 folie, więc jestem zadowolony. Ogólnie, 10/10.


Jahvanny

Liczba recenzji: 51

Kalif94

Liczba recenzji: 15

Vento87

Liczba recenzji: 134

Teichan

Liczba recenzji: 413

Grzegorz1981

Liczba recenzji: 6

Tomasz

Liczba recenzji: 194

Foromir

Liczba recenzji: 21

Greaver123

Liczba recenzji: 1

Karagot

Liczba recenzji: 50

Piotr

Liczba recenzji: 6

Invader

Liczba recenzji: 124