Gabriel_78

Poliglota

Legnica

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

1 użytkownik

Świetny starter. Bardzo ładnie wykonany, jak na broszurkę solidny wytrzymuje kilkukrotne prowadzenie. Wszystko w kolorze co uprzyjemnia i lekturę i prowadzenie. Przygoda prosta i krótka ale przyjemna. Po zakończeniu gracze odczuwają wręcz niedosyt ( prowadziłem dwa razy). Duża ilość postaci do wyboru co daje możliwość nawet kolejnego zagrania graczowi ( oczywiście byleby nie psuł gry innym postaciom). Zdecydowanie polecam. Ilość mechaniki zawarta tu daje wystarczający pogląd na to czy zamierzamy zakupić podstawowy podręcznik.


Cóż powiedzieć. Super świat jeśli ktoś lubi takie klimaty ( ja lubię). Już w samym podręczniku masa pomysłów na przygody i kampanie. Na prawdę fajnie można się pobawić i gracze są raczej zadowoleni. Dlaczego raczej? Powodem są błędy w podręczniku i mechanika nie jest szybka ...a ty moim zdaniem by się taka przydała. Jednak za tą cenę polecam. Nawet dla samego przeczytania i postawienia na półce.


Bardzo fajny system a raczej podstawy do rozlicznych światów. Szybkie proste zasady dla szybkich rozgrywek ( i nie tylko). Ucieszyłem się z nowej edycji i ją wypatrywałem ,mam tylko zastrzeżenie co do grafik. Czarno białe ilustracje potrafią być bardzo fajne ale kolorowe a konwencji black & white już nie bardzo.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Podręcznik zawiera fajne ilustracje, przejrzyście rozlokowane rozdziały, masę materiału. W jednym podręczniku dostajemy bardzo dużo materiałów. Jednak jest tu ogrooom zasad które trudno od razu objąć. Zasad jest tak dużo że fluff istnieje marginalnie w postacie opowiadań na początku rozdziałów. Ma się wrażenie że produkt dedykowany jest dla osób znających wcześniej system.
Miękka okładka rzekłbym "daje rade". Po 6 miesiącach intensywnego użytkowania jedynie co się zaczęło dziać to zaczęła schodzić folijka z okładki .


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Przydatna pomoc przy podrzucaniu graczom problemów i zagrożeń. Fajny podział na rodzaje zagrożeń. Książkę można tez traktować jako inspirację i punkt wyjścia do własnych pomysłów. Meczy trochę wrażenie że niektóre pomysły są bardzo do siebie podobne. Rebel ok!


Jagmin

Liczba recenzji: 69

Buer

Liczba recenzji: 4

Darth Gripen

Liczba recenzji: 5

Howler

Liczba recenzji: 49

Peter6667

Liczba recenzji: 97

Foromir

Liczba recenzji: 21

Kwasiu

Liczba recenzji: 20

Blanche

Liczba recenzji: 82

Noobirus

Liczba recenzji: 42

NLoriel

Liczba recenzji: 137

Szary

Liczba recenzji: 10