Gabriel_78

Poliglota

Legnica

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

1 użytkownik

Świetny starter. Bardzo ładnie wykonany, jak na broszurkę solidny wytrzymuje kilkukrotne prowadzenie. Wszystko w kolorze co uprzyjemnia i lekturę i prowadzenie. Przygoda prosta i krótka ale przyjemna. Po zakończeniu gracze odczuwają wręcz niedosyt ( prowadziłem dwa razy). Duża ilość postaci do wyboru co daje możliwość nawet kolejnego zagrania graczowi ( oczywiście byleby nie psuł gry innym postaciom). Zdecydowanie polecam. Ilość mechaniki zawarta tu daje wystarczający pogląd na to czy zamierzamy zakupić podstawowy podręcznik.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Przydatna pomoc przy podrzucaniu graczom problemów i zagrożeń. Fajny podział na rodzaje zagrożeń. Książkę można tez traktować jako inspirację i punkt wyjścia do własnych pomysłów. Meczy trochę wrażenie że niektóre pomysły są bardzo do siebie podobne. Rebel ok!


w mojej ocenie 4 z dużym minusem
Świat ciekawy ,sprawia wrażenie takiego "polskiego" warhammer 40K z dodatkiem Lovcrafta. Są też elementy przypominające Gasnące słońca.
Ilustracje średnie ale ładnie umieszczone i na równym poziomie umiejętnie budujące klimat świata, co jest ważne!
no ale jest minusów. Seting mały 200 parę stron nie są wstanie pomieścić wszystkiego co potrzebuje opis świata. Dodatkowo powstawiano sporo elementów mechaniki co wypchnęło miejsce na opis. Efekt? Na wstępie mówi się że ludzkość zasiedliła setki światów a dostajemy 3 w jednym układzie.Opis ich jednak sprawia wrażenie jakby istniały jednak w trzech różnych systemach .Są tez pewne wpadki : świat na którym jest zapieczętowany bóg śmierci który zsyła koszmarne sny , jeśli nie wszystkim to wielu osobom, jest też światem z luksusowymi kurortami! Hm?
Jest tego trochę ale nie chcę tak naprawdę wystawiać negatywnej opinii ponieważ uważam że świat ma potencjał. Można go na wiele sposobów wykorzystać ale trzeba trochę popracować samemu. A chyba nie tego oczekujemy kupując setting.
Ogólnie 4 dla pomysłu na świat
Ale dla sposobu przedstawienia go 3 albo 3-


Jagmin

Liczba recenzji: 22

Buer

Liczba recenzji: 3

Darth Gripen

Liczba recenzji: 0

Howler

Liczba recenzji: 12

Peter6667

Liczba recenzji: 47

Foromir

Liczba recenzji: 7

Kwasiu

Liczba recenzji: 10

Blanche

Liczba recenzji: 35

Noobirus

Liczba recenzji: 26

NLoriel

Liczba recenzji: 59

Szary

Liczba recenzji: 4