Ghargh

Nocny Marek

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

3 użytkowników

Zawsze można kupić aplikację za 15 złotych i mieć pewność, że rzuty będą w 100% losowe, a żadnej kości nie zabraknie ;)


O ile zgadam się z tym, że Brzuch może nie jest najlepiej przetłumaczonym przydomkiem - bardziej pasowałoby na przykład Bebzun, Baryła czy inne tego typu - to jest on zgodny z fabułą. Niektórzy Groma nazywali po prostu Grom Grubas. Poza tym paunch oznacza "patroszyć", a nie "patroszyciel" (porównanie: poach - uprawiać kłusownictwo, poacher - kłusownik). Dodatkowo nie rozumiem wycieczek w stronę Galakty - oba dodatki do gry są już zapowiedziane w polskiej wersji.


Jak dla mnie ideał :)

Kupione do Pick-a-Dog/Pig. Jest dość sporo luzu po bokach, ale nie przeszkadza to w niczym, no i nie umniejsza jakości koszulek. Jakością dorównują koszulkom FFG. Jeśli chodzi o praktyczną ocenę jakości (co prawda nie kwadratowych) - na około 600-700 koszulek, tylko jedna rozerwała się po boku.


Dobry, solidny produkt

Jeszcze więcej stereotypowego podejścia do zombie, czyli to czego każdy oczekuje ;) Cena trochę wysoka, ale z tym pretensje do SJG. Poza tym dla fanów do raczej nie problem ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Jestem pozytywnie zaskoczony projektami pudełek Dia De Los Muertos. Nieco inne niż standardowe deck boxy, "zawias" wydaje się trochę lepszy, ale to pewnie kwestia upodobań. Dodatkowo w środku plastikowa przekładka.


Aniaga

Liczba recenzji: 125

Inalian

Liczba recenzji: 5

Aniaga

Liczba recenzji: 125

Blackheart667

Liczba recenzji: 5