Star Wars: Imperial Assault - Dice Pack

Zestaw kości do Imperial Assault
4 opinie
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Star Wars: Imperial Assault.
Star Wars: Imperial Assault
Uwaga! Ze względu na nietypowe gabaryty tego produktu nie jesteśmy w stanie wysłać Paczkomatem. Prosimy o wybór innego środka transportu (albo będziemy do Was dzwonić!) :)Keep the focus on the tense Star Wars battles of Imperial Assault with a tool of convenience: extra dice! The Imperial Assault Dice Pack contains eleven combat dice, identical to the eleven combat dice found in the Imperial Assault Core Set. With these extra dice at your disposal, you’ll never need to pause in your games, whether you’re commanding squads of Stormtroopers, or leading an elite team of Rebel operatives.
Wydawca:
Fantasy Flight Games
4995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Uwaga! Ze względu na nietypowe gabaryty tego produktu nie jesteśmy w stanie wysłać Paczkomatem. Prosimy o wybór innego środka transportu (albo będziemy do Was dzwonić!) :)

Keep the focus on the tense Star Wars battles of Imperial Assault with a tool of convenience: extra dice! The Imperial Assault Dice Pack contains eleven combat dice, identical to the eleven combat dice found in the Imperial Assault Core Set. With these extra dice at your disposal, you’ll never need to pause in your games, whether you’re commanding squads of Stormtroopers, or leading an elite team of Rebel operatives.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 11 kostek
Waga:
20 g

Recenzje

4.25
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Imperial Assault - Dice PackNajbardziej przydatne recenzje

Dariusz Góralski

Liczba recenzji: 111

Potwierdzam problem z kościami.
W podstawowym zestawie jak i w dodatkowym zestawie brakuje kości zielonej.
Postaci Solo i Odan posiadają dwie zielone kości do walki. Gdy mają Focus, to zgodnie z przepisami należy dodać im jedną zieloną kość.
Jako, że w zestawie są dwie kości to trzeba rzucać dwa razy jedną z zielonych kości co rodzi trudności. Trzeba pamiętać co wypadło, a jest to o tyle kłopotliwe, że gracz zastanawia się bardziej nad wyborem piorunków, podliczaniem strat. Jest to trudność (miałem takie przygody w dwóch skirmishach), a miało być prosto. :-)


Teichan

Liczba recenzji: 413

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Porządnie wykonane kości, wysokiej jakości jak przystało na FFG. W zestawie otrzymujemy ich 11 (2 żółte, 2 czerwone, 2 zielone, 2 niebieskie, 2 czarne i 1 białą) czyli dokładnie taki sam zestaw jak w podstawce. Przydają się zwłaszcza jak mamy więcej graczy, poza tym kości to tej gry nigdy nie za dużo znajdą swoje zastosowanie tak w kampanii jak i skirmishu. Warte swojej ceny, polecam!


NLoriel

Liczba recenzji: 137

Nie od dziś wiadomo, że FFG kasuje za co tylko może - ale być może taki model biznesowy jest po prostu konieczny, żeby wydawanie gier im się opłacało i by mogli robić to dalej. Podobny problem z kostkami jest w starwarsowym erpegu, a będzie jeszcze większy, kiedy gracze zaczną grać force-userami... Pozostaje sponsorować wydawcę, kupić aplikację (dla mnie to jednak nie to samo) albo ukulać sobie kostki samemu, kupując ślepe i naklejając/rysując na nich odpowiednie symbole.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie