Grzegorz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Dostawa na 5.
Co do samej gry to oceniam ją porównując z Portalowym Robinsonem.
Znaleźć można tu mechanizmy bardzo zbliżone. Mam wrażenie, że są tu też umieszczone mechanizmy lepiej wpierające klimat (akcje w obozie dokładane w wyniku zdarzeń i odkryć, rozstrzyganie eksploracji wyspy), choć ilość kart zdarzeń i tylko jeden scenariusz zdecydowanie obniżają ocenę. Bardzo dużym plusem jest tylko częściowa kooperacja (każdy zdobywa własne punkty) pod koniec rozgrywki walki, awantury i bijatyki (odpowiednie karty akcji) sa dość powszechne i dodaje to zdecydowanie kołorytu grze. Gra jest dobrze wykonana, z solidnych komponentów. Plansza ma troszeczke nieczytelną kolorystykę, natomiast karty są bardzo klimatycznie ilustrowane. Ogólnie polecam. Posiadacze Robinsona mogą sobie odpuścić.


Dobry, solidny produkt

Naprawdę mocny wariant solo, nie jest to gra do grania w nieskończoność. Jednak nie takie jest jej przeznaczenie. W swojej kategorii jest bardzo dobra. Jest klimat, dynamika, ciągły stan zagrożenia, trup ściele się gęsto. POLECAM !!!


Jak dla mnie ideał :)

Doskonały stosunek jakości do ilości. Przejrzystość koszulek jest lepsza niż Silver (tamte jakby lekko mleczno-matowe). Doskonały produkt w dobrej cenie. POLECAM !!!


Dobry, solidny produkt

Gra solidna, pomysł świeży i nowatorski. W czasie rozgrywki czuć "klimat" post-apo. Wpadka edytorska dotycząca zbyt małej ilości żetonów została naprawiona. Mogę polecić fanom świata Neuroshimy i karcianek "o rozbudowie poletka". Innym graczom radzę zagrać przed zakupem.
POLECAM !!!


jakieś widoki na wydanie tego po polsku istnieją??