Grzegorz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

13 użytkowników

Zobacz wszystkich

Raczej słaby

Same kości są naprawdę dobrze wykonane i nie można się do nich przyczepić, więc gdyby chodziło jedynie o jakość to byłoby 5/5. Niestety po przejrzeniu zasad okazuje się, że w systemie używa się kości sześcio, ośmio, dziesięcio i dwunastościennych, a spośród tych czterościennych z zestawu... do gry wystarczy JEDNA!!! Nie wiem czy reszta to taki bonusik czy one wszystkie to różne wersje Kości Ducha, ale zakup zdecydowanie zbędny. :(


Dobry, solidny produkt

Naprawdę ciekawy system, bardzo prosty pod względem mechaniki z mocno dziwacznym światem. Siedem kontynentów (zwanych shardami) unoszących się w powietrzu jeden nad drugim... różne rasy na różnych kontynentach... Biorąc pod uwagę, że kiedyś to był jeden świat trochę trudno pojąć, jak rasy (gdy wszystko uległo katastrofie z powodu chęci użycia jednego klucza) trafiły na osobne shardy? Poza tym naprawdę interesująca gra. Na minus mogę jedynie zaliczyć stronę graficzną, bo mi taka burza kolorów niezbyt pasuje, ale tu akurat z racji tematyki systemu jest to uzasadnione.


Dobry, solidny produkt

Fajna gierka o prostej mechanice. Słowiańskie klimaty w fantastycznym świecie. Tak naprawdę opisano tylko część świata zamieszkałą przez Słowian (oraz ich sąsiedztwo - Germanów na zachodzie i dzikie ludy na wschodzie), więc resztę świata można zaludnić jak się chce. Według mnie magia jest tu całkiem fajna, bo nie przegięta. Nie ma tu latających magów, a raczej żercy bądź wołchwowie odpędzający demony czy usuwający klątwy. Sądzę, że warto wydać kasę na tę gierkę. Parę sesyjek na pewno warto w niej poprowadzić.


Dobry, solidny produkt

Ciekawa armia z nowymi kombosami. Przyznam, że jeszcze nią nie grałem, ale wygląda na to, że spokojnie da rade.


Dobry, solidny produkt

Nie powiem, że ta gra jest przełomowa, ale daje ciekawą perspektywę gry. Pseudo arabski klimat podany jest w smaczny i przystępny sposób. Niemniej jednak, żeby w pełni wykorzystać możliwości tej gry warto byłoby znać tę kulturę lepiej, a ja znam ją ledwo pobieżnie.


Red5

Liczba recenzji: 19

NLoriel

Liczba recenzji: 137

Cedryk

Liczba recenzji: 195

Shadow Walker

Liczba recenzji: 403

KFC

Liczba recenzji: 39

Jast

Liczba recenzji: 19

Anomandaris

Liczba recenzji: 74

rzuk

Liczba recenzji: 6

Vegas24

Liczba recenzji: 15

KptOdyniec

Liczba recenzji: 5

Dagger_Ex

Liczba recenzji: 8

HadesEye

Liczba recenzji: 73

TheMartin2281

Liczba recenzji: 0