Izabela Jaraszek

Wrocław

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

5 użytkowników

Produkt adekwatny do swojej ceny. Za te kilka złotych można sprawdzić, czy przedstawiona tu mechanika będzie nam pasowała i czy warto zainteresować się głównym podręcznikiem.


Typowe postapo, z wojną nuklearną i buntem maszyn w tle, ale podręcznik napisany jest tak lekko, zabawnie, że to samo się czyta i sam wiele razy wracałem do niej, jak do dobrej książki. Mechanika taka o, na pewno ma zwolenników, ja nie jestem fanem. 4 różne settingi zaproponowane przez autora pozwalają dostosować fabułę do tego, co lubicie najbardziej.


10 na 10!!!!! Nie kupiłem tu, więc nie mogę dać oceny, ale system jest świetny. Prosta mechanika, ciekawy, niejednolity świat pełen różnych wątków, które pozwolą grać nie tylko w klimatach dark fantasy, ale również w steampunku, cyberpunku, horrorze i kilku innych, w zależności od naszych założeń. Świetne klimatyczne rysunki, masa ciekawych pomysłów, jak chociażby Wiedźmiarz, czy Technomanta. Polecam wszystkim.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Nie tak dobre, jak oblivionki, ale spradzają się całkiem nieźle, cyfry są widoczne. Polecam pomalować bezbarwnym lakierem, wtedy wolniej ścierają się i mogą służyć długie lata.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Raczej słaby

Powtarzalna mechanika, minimalna interakcja między postaciami, , wtórna rozgrywka. Największą zaletą gry są bardzo ładnie narysowane karty.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jakub Michał Mateusz

Liczba recenzji: 13

Vegas24

Liczba recenzji: 8

Szary

Liczba recenzji: 4

Katarzyna

Liczba recenzji: 9

Varthollkur

Liczba recenzji: 33

Yine

Liczba recenzji: 383

PlaySnake

Liczba recenzji: 15

Warcello

Liczba recenzji: 3