Jaqb

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Pozycja, którą powinno się postawić na półce obok książki, bo klimat na planszy oddany idealnie. Wykonanie na wysokim poziomie. Zwracają uwagę zwłaszcza tekturowe zasłony planszy, rejonów które aktualnie nie biorą udziału w rozgrywce (przy mniejszej liczbie graczy), to dość nowatorskie i oczywiście godne naśladownictwa.
Oczywiście POLECAM !


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gra jak w opisie - nie jest przesycona wieloma regułami, a te które ją opisują są jasne i łatwe do przyswojenia. Czas rozgrywki do godziny. Na uwagę zasługuje mechanika, która pozwala rozwijać swoją frakcję na wiele różnych sposobów i zaskoczyć stałych graczy niekonwencjonalnymi zagraniami. Dodam, że nie trzeba być wielkim fanem Metro 2033, aby w pełni poczuć klimat rywalizacji pomiędzy frakcjami.
No i słowo o wykonaniu: Panowie wydawcy dziękuję za zwrócenie uwagi na fakt, że niektórzy koszulkują karty - brawo za rozmiar plastikowej wypraski wszystko pięknie się mieści i cieszy oko. W ogóle wydanie = cena więc wszystko gra. Na końcu sakramentalne POLECAM!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Tytuł, który zapewniam, że będzie często wyjmowany z szafy. Gra nie należy do łatwych więc jest to moim zdaniem, jej dodatkowy atut. Wykonanie - kupuję tylko gry, które są dobrze wykonane pod względem materiałowym i graficznym (choć to kwestia gustu) tutaj grafika pięknie współgra z klimatem gry. Karty oczywiście, że wymagają koszulek, a które nie? Zachęcam do spróbowania kooperacji i zapewniam, ze zwycięstwo smakuje wyśmienicie. Plusy - wiele (klimat gry, grafika, wykonanie, różne drogi do osiągnięcia zwycięstwa, trzy tryby gry). Minusy - może rzeczywiście trzeba tytuł parę razy ograć, aby logicznie zinterpretować parę niejasności, ale zupełnie nie przeszkadza to w dobrej zabawie. Słowem polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność: