Kamil

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gra. Prosta i wciągająca a jakoś wykonania jest idealna. Te super duże kostki są rewelacyjne. A cala gra jest super.


Jak dla mnie ideał :)

Super gra. bardzo fajna i dobrze wykonana. Super sie w nią gra.


Bardzo fajna gra. Fenomenalna jakość wykonania. Proste zasady i ciekawa i wciągająca rozgrywka. 100% zadowolenia z zakupu


Dobry, solidny produkt

Dobre jakościowo woreczki. Uważam jednak iż powinny być dodawane gratis do każdej gry. A przynajmniej powinna ich być 4 a nie tylko 2. Do jakości wykonania nie można się przyczepić. Niemniej jednak woreczki jak woreczki ciekaw jestem ile wytrzymają gdyż z doświadczenia wiem ze są w stanie po pewnym czasie się zużyć bądź porwać. Wyglądają na dość solidne i grube. Jak tylko się zniszczą to dam znać i zobaczymy jak długo im trzeba by się zniszczyły.
Podsumowując:

-Bardzo dobre
-Bardzo tanie
-Bardzo potrzebne (do każdej gry w której są karty)


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobre koszulki w bardzo dobrej cenie. Kupiłem je do gry Nowa Era i nie żałuje. Na pewno przyczynią się do tego iż każda gra karciana wytrzyma dłużej. moim zdaniem jest to bezwzględne minimum. Każdy kto kupuje grę karcianą musi moim zdaniem obowiązkowo dokupić koszulki. nie jest ot jakiś strasznie duży wydatek a satysfakcja i ochrona naszych kart gwarantowana. Daję ocene 4, Dałbym 5 gdybym nie grał czasami w pokera. Karty pokerowe plastikowe są niesamowicie wytrzymałe. Można je zginać, myć po wodą i nic się im nie stanie. Chciałbym aby twórcy gier pomyśleli na tym by wykorzystać takie karty w grach. Wolałbym zapłacić parę złotych więcej i mieć niezniszczalny produkt niż dokupować koszulki. gdyby nie to było by 5 a tak jest 4.
Koszulki bardzo dobrze dopasowane do gry Nowa Era. Polecam szczególnie do tej gry.