Katarzyna

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Gra nudna i makabrycznie losowa. W zasadzie nic od nas nie zależy - powodzenie w grze to kwestia szczęścia w dociągu i rzutach kostką.

Ta niby otoczka rpg to bujda na resorach. Unikatowe zdolności postaci...no są, ale jak nam los nie będzie sprzyjał, to nic z tego nie będzie.

Decyzjność w tej grze praktycznie nie istnieje. Wszelkie ruchy są tak oczywiste, że nie ma o czym mówić.

Ta gra ma potencjał, ale moim zdaniem, został on totalnie zmarnowany. Mocno przereklamowana pozycja


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gra jest specyficzna i należy się do tego przyzwyczaić. Ciągle zmieniane zasady oraz cele gry potrafią wprowadzić nasz mózg na nieco wyższe obroty. Tak naprawdę wiele zaplanować nie możemy. Każda kolejna runda może spowodować totalne odwrócenie sytuacji na planszy. Zwycięstwo to często dzieło przypadku. Naprawdę nie raz i nie dwa zdarzało się, że wygrałam grę, bo akurat zmienił się cel na taki, który implikował moje zwycięstwo.

Dlatego też czas rozgrywki może trwać kilka minut, a może i pół godziny. Powoduje to zmienność reguł i celów a także wszechobecna losowość (znak szczególny większości karcianek).

To gra wybitnie imprezowa. Tutaj nie ma miejsca na jakiekolwiek taktyki, strategie, myślenie na przyszłość, etc. Liczy się to, co jest tu i teraz. Każda nasza kolejka to ciągła zmiana i dostosowanie się do niej.

+ bardzo proste zasady,

+ duża regrywalność,

+ dobrze napisana instrukcja,

+ dobra jakość kart

- duża losowość
- możliwy leciutki paraliż wynikający z nagromadzenia się różnych zasad (innymi słowy może się czasem zdarzyć, że się mózg zagotował),


mehdi

Liczba recenzji: 44