Konrad

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra. Dzięki sprytnym mechanizmom poziom trudności balansuje się automatycznie, fabuła dostarcza dużych emocji, a każda podjęta decyzja ma znaczenie. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Kupiłem grę jako prezent dla dziewczyny, z komentarzem czekałem aż kilka razy zagram i wrażenia są następujące:
- instrukcja być może nie należała do oczywistych, ale po spokojnej, dwukrotnej lekturze (ok. 30-40 minut czytania książeczki i oglądania gry) rozpoczęliśmy pierwszą rozgrywkę (wygraną!)
- grałem trzy razy w dwie i raz w trzy osoby, wszystko na poziomie początkującym (3 wygrane, 1 przegrana, ale właściwie za każdym razem czuliśmy, że wygraliśmy 'ledwo'). W trzy osoby było ciekawiej, ale chyba też trudniej ze względu na większą częstotliwość pojawiania się duchów. Nie mogę się doczekać gry w czwórkę!
- rysunki są świetne, całość wydaje się być bardzo dobrze wykonana (co do wytrzymałości to po 4 grach nie mogę się wypowiadać, ale na wszelki wypadek i tak planuję zamówić koszulki na karty).

Generalnie bardzo przyjemna gra. Dla mnie ma jeszcze ten plus, że dziewczyna nie przeżywa tak bardzo porażki, bo jak przegrywamy to wszyscy :P

Co do sklepu - to był mój pierwszy zakup i zostałem bardzo miło zaskoczony - przesyłka doszła w 24h. Rewelacja :)


Quaku

Liczba recenzji: 84

Pyz

Liczba recenzji: 8

Doris

Liczba recenzji: 168