KrzakuQ

Marzyciel

Poznań

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Gra super! Rzadko zdarza mi się po przeczytaniu instrukcji rozegrać niemal 10 partii z rzędu. Z jednej strony taktyczna w doborze żetonów, a z drugiej strony duża losowość w doborze ich z woreczka. Najlepsze jest to, że ta losowość wcale nie jest nieprzyjemna! Oczywiście zdarzy się czasem seria, gdzie nie będzie szło dobieranie, ale emocje towarzyszące doborowi żetonów sprawia, że w większym gronie gra staje się idealną imprezówką. :) Zdecydowanie polecam!


Absolutny TOP w swojej kategorii. Taktyczna, strategiczna rozgrywka nigdy się nie nudzi. Jedna z niewielu gier, w której losowości prawie nie widać. Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Mechanika obrotowych kół niesamowita. Gra nie jest super prosta, ale chcee się do niej często wracać :) polecam!


Dostałem grę w prezencie. Sam wcześniej podchodziłem do niej sceptycznie z uwagi na dość dużą rozbieżność w opiniach. Oczywiście gra ma całą rzeszę fanów ale zdarzają się zdania zupełnie odmienne.
Po ograniu kilku partii stwierdzam, że nie potrzebnie się jej bałem :). Fajnie, że akurat ona została mi sprezentowana, bo niejako zostałem do niej "przymuszony" i finalnie wyszło na duży plus. Regrywalność robi tutaj największą robotę. Po każdej partii już się zastanawiasz jaką obrać taktykę do kolejnej. Różne drogi do zwycięstwa, żetony i masa kolorowych kostek powodują, że miło się patrzy na planszę i z chęcią do niej wraca. Polecam :)


Jedno z większych zaskoczeń planszowych jak dotąd. Oczywiście w pozytywnym sensie. Piękna graficznie, regrywalna, masa różnych opcji i poziomów trudności, a mechanika przelatywania sterowcem z części dziennej na nocną i dalej na dzienną to magia. Jak na fana eurasów to naprawdę plasuje się u mnie bardzo wysoko. Polecam bardzo! :)


Moja pierwsza koopercja. Nie spodziewałem się, że AŻ TAK się przyjmie. W moim gronie gra okazała się strzałem w 10. Mnogość decyzji i burza mózgów przy kombinowaniu zdecydowanie na wielki plus. Faktycznie jest trudna, ale jakby była łatwa i ciągle możnaby było w nią wygrywać to stałaby się nudna, a tak po każdej rozgrywce już się zastanawiamy nad skorygowaniem taktyki do następnej rundy. Nie ma co się zniechęcać bo da się wygrać. Zdecydowanie polecam :)


Yine

Liczba recenzji: 440