Lena

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Przyszłam dla designu, zostałam dla kombinacji, negatywnej interakcji (tak, tak!), i świetnej zabawy. Mechanika pozwala na opanowanie gry w bardzo krótkim czasie, a wysoka losowość umożliwia rozegranie nawet kilku partii z rzędu bez poczucia przesytu. Na wielki plus zaliczam także staranność wykonania elementów i planszy. Polecam gorąco!


Ostatnio po raz pierwszy grałam w Colt Express z dodatkiem, i bez bicia przyznaję - jestem fanką koników. Opcja przemieszczania się równolegle do pociągu oraz korzystania z dyliżansu wprowadza jeszcze wyższy poziom losowości, co nieźle nam namieszało przy grze na trzy osoby. Polecam, i przymierzam się do zakupu drugiego dodatku.


Dobry, solidny produkt

Od pewnego czasu szukałam polskiego odpowiednika Cards Against Humanity, który byłby czymś więcej niż tylko tłumaczeniem wersji oryginalnej - Loża Szyderców świetnie się sprawdza w tej roli, karty są dostosowane do polskich realiów (i, co jest nieco smutne, mentalności...), a gra w gronie znajomych przynosi dużo satysfakcji i dobrej zabawy - nawet jeśli humor osiąga czasami wartości bliskie ujemnym ;) Polecam na imprezę w gronie znajomych, jako zdrową alternatywę dyskusji o polityce i innych 'wrażliwych' tematach.


Jak dla mnie ideał :)

Pięknie zaprojektowane karty pociągów, aż szkoda, że proporcje lokomotyw do zwykłych wagonów nie pozwalają na korzystanie z tego zestawu przy grze w inne wersje... Nowe zasady wydają się na początku nieco przytłaczające, ale obie ekipy, z którymi grałam (dla kilku osób było to pierwsze spotkanie z "Wsiąść do pociągu") bardzo szybko przyswoiły sobie reguły nabywania i wykorzystywania technologii, więc rozgrywka toczyła się w dobrym tempie. Polecam ten dodatek każdemu, kogo znudziły już nieco zasady "podstawowych" wersji TtR.


Jak dla mnie ideał :)

Moja planszówkowa ekipa natychmiast pokochała rozwiązywanie sytuacji losowych za pomocą ruletki. Gra oferuje bardzo nietypową, ale urokliwą mechanikę, duży wybór postaci, okazję do lubianej przeze mnie negatywnej interakcji oraz kunsztownie wykonane elementy. Gorąco polecam!


Piksa

Liczba recenzji: 4