litowa88

Miejscowy

Gdynia

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Wspaniała gra na imprezę. Wszyscy bawią się zawsze przednio a już wybitnie gdy nikt nie przeczyta załączonego małego "who is who" i pojawią się postacie przez nikogo nierozpoznane. Z czystym sumieniem polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jedna z lepszych gier do urozmaicenia wieczoru ze znajomymi. Bardzo ładnie wykonana. Śliczne ilustracje na kartach. Najlepiej gra się w komplecie osób.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo przyjemna nieduża gra logiczna. Gra się bardzo przyjemnie i szybko. Nie wymaga dużo miejsca. Można grac z dziećmi. Przyjemnym dodatkiem jest możliwość gry solo.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Pomijając setting Gwiezdnych Wojen dostajemy świetny produkt. Gra jest napisana w bardzo przystępny sposób i można nauczyć grać osobę mającą styczność po raz pierwszy w dosłownie 15 minut. Zasady są czytelne i przejrzyste. Pomimo bardzo prostych zasad gra daje duże pole dla taktycznego podejścia. Minusem jest to że zestaw podstawowy zawiera jedynie 3 statki. Po dokupieniu dodatków gra oczywiście zyskuje jak każda gra kolekcjonersko-bitewna. Jednak nie trzeba kupować wszystkiego co tylko zostanie wydane żeby współzawodniczyć z innymi graczami. Nie ma tutaj systemu pay to win. Można grac spokojnie tylko tym co się nam podoba i zapewni nam to mnóstwo frajdy.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo przyjemna gra. Szybka i łatwa w zrozumieniu jednak pozostawiająca pole dla przemyślanych działań i planowania. Jako minus można potraktować to, że w dwie lub trzy osoby gra się zbyt łatwo i polega się głównie na szczęściu. Jednak przy maksymalnej liczbie graczy gra nabiera rumieńców i staje się o wiele przyjemniejsza.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Ojciecfelix

Liczba recenzji: 118

Maciej Krok

Liczba recenzji: 42

Dominiqa

Liczba recenzji: 18

Viluir

Liczba recenzji: 19

Buglas

Liczba recenzji: 21