Łukasz

Ząbki

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

To jest to.
To jest ta gra, gdzie siadam z marszu i po prostu gram. Zasady są bardzo intuicyjne, tu naprawdę liczy się przygoda. Można wprowadzić ciekawe zasady domowe, by poznać później grę od strony fabularnej, mechanicznie kostki mogą stanowić dla niektórych przeszkodę, ale jest to do ogarnięcia (jak łaskawy mistrz gry - "przerzuć, nie patrzę" ;) ).
Świetne jest to, że mamy tu zamknięte scenariusze, choć ich długość czasami może być dla niektórych przytłaczająca z opisu, to daje radę przy odpowiedniej organizacji i prowadzeniu skończyć szybciej.
A potem to już tylko kupowanie kolejnych dodatków. :)


Dobry, solidny produkt

Kupując te mały dodatek nie miałem problemu z ceną czy jakością figurek. Problem mam z tym, że trzeba dokupić kampanię osobno, a można było fanom, którzy inwestują w fizyczne bajery dać kod do wykorzystania np. na Steam by mogli w cenie mieć też zawartość wirtualną.
Niby mała rzecz, ale na pewno poczułbym się doceniony i wtedy byłby ideał.


Dobry, solidny produkt

Dałem solidną czwórkę, ale za to, że trzeba osobno dokupić scenariusz.
Generalnie wszystkie elementy są bardzo dobrze wykonane, ale fakt że wydawca mógł już dać kampanię dla tych co kupili ten dodatek, bo właściwie jest to produkt typowo dla fanów.


Jak dla mnie ideał :)

Szukałem fantasy.
Szukałem przygody.
Szukałem w miarę szybkiej gry.
Szukałem fabuły.
Szukałem możliwości zabijania zombie :D

Tak, gra w rewelacyjny sposób oferuje nam opcje, które są powyżej. Mamy rozwój bohaterów, nieskomplikowane zasady, świetną zabawę jak się dobrze ulokujemy w niszczeniu hord Zombie.
Klimat jak w średniowiecznym The Walking Dead.


Jak dla mnie ideał :)

Ciekawe rozwiązania mechaniczne, ciekawe miejsce do którego trafiamy fabularnie.
Dziś pierwszy scenariusz z tego rozszerzenia jest traktowany jako testowy dla talii, które budujemy jako gracze (musimy mieć sporo leczenia, trochę walki, no i ktoś musi chodzić na wyprawy, więc bardzo uniwersalne podejście).

Produkt dla zaznajomionych z grą, ale świetny dla zaawansowanych graczy.