Maciej

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

8 użytkowników

Zobacz wszystkich
Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo solidny dodatek cyklowy. Karty graczy w większości bardzo mocne- na specjalną uwagę zasługuje bohater Denethor, sprzymierzeniec Glorfindel i Azain, oraz zielone wydarzenie do szukania kart w talii. Jeśli chodzi o jakość kart graczy to jest to jeden z najlepszych dodatków cyklowych w ogóle. Scenariusz należy do grona tych z żeglugą, a więc jak komuś się podobała Podróż przez Belegaer, to ten scenariusz również się spodoba. Na dodatek, talia spotkań ma tu swoją wyprawę, i naszym celem jest prześcignięcie talii spotkań w wyprawie! Naprawdę oryginalna mechanika!


Grałem raz, ale podzielę się opinią o tej grze:
Ciekawa, bardzo prosta gra. Choć właściwie proste są zasady, bo wygrać już nie jest prosto. Dużo zależy od tego, czy duch potrafi grać. Bez dobrego ducha, nie ma szans na wygraną. Niestety w tej grze ciężko jest dawać dobre podpowiedzi. Czasami muszą one być oparte na bardzo dziwnych, ciężkich do odgadnięcia odpowiedziach. To zdecydowany minus tej gry, chociaż jeśli grają ludzie którzy doskonale odczytują skojarzenia, gra może im się bardzo spodobać. Twórcy gry mogli wymyślić lepsze, czytelniejsze karty ducha i grałoby się lepiej. Sama mechanika jest fajna, myślę, że gra nadaje się na imprezy.
Plusem jest też bardzo ładna szata graficzna i dobre wykonanie. Polecam spróbować, chociaż mnie gra nie zachwyciła.

Po jednej partii: 3+/5


Ciekawa wariacja memory dla dzieci. W czasie rozgrywki trzeba pamiętać położenie wielu przedmiotów. Jest to bardzo dobra pozycja dla rodzin z dziećmi, ponieważ jest to gra kooperacyjna, i rodzic nie musi ułatwiać gry dziecku poprzez wykonywanie głupich ruchów. Gra jest ładnie wykonana, co jest ważne dla młodego oka.
4+/5


Bardzo prosta gra kooperacyjna. Dobrze nadaje się na wprowadzenie do tej mechaniki.Myślę, że dobrze spełni też funkcję gry rodzinnej.Gra jest przepięknie wydana, co zachęci nie grających w planszówki, do spróbowania. Są też 4 poziomy trudności i 6 różnych postaci, co zdecydowanie zwiększa regrywalność. Losowość jest, ale daje ona elementy ryzyka do rozgrywki, więc jest fajnie.
Wady? Dla wytrawnych graczy może okazać się za prosta.
4+/5


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Prosta gra, spodoba się w szczególności dzieciom. Jest kilka wariantów, więc dla każdego coś się znajdzie. Ćwiczy spostrzegawczość i wymaga skupienia. I do tego bardzo fajne metalowe pudełko.
5/5


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Shadowrun

Liczba recenzji: 242

Tomzaq

Liczba recenzji: 11

Dagna

Liczba recenzji: 53

Monteki

Liczba recenzji: 0

__Marcin__

Liczba recenzji: 19

MacGyver

Liczba recenzji: 4

Samadam

Liczba recenzji: 71

Sonofthewild

Liczba recenzji: 19