Mala_Misia

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Oprawa graficzna nie przyciąga. Jednakże zawartość pudełka - to już inna sprawa! Dokładność detali przyciąga oko. Malownicza plansza i wszystkie szczegóły radują oczy podczas trwania rozgrywki. Im więcej osób, tym gra staje się trudniejsza. Nie za długa, nie za krótka.

Trochę kombinowania, sporo opcji wyboru. POLECAM :)


Prosta, a zarazem trudna :P Idealna na przyjęcia, spokojne spotkanie przy piwie itp. Może niekiedy rozbawić do łez. Traktując grę z lekkim przymrużeniem oka, można naprawdę świetnie się zabawić. Im więcej osób, tym rozgrywka staje się ciekawsza :)


Grałam kilkukrotnie i muszę przyznać, że gra jest bardzo przyjemna ;) Zdecydowanie wyróżnia się od większości karcianek, głównie z uwagi na swoją mechanikę (dokładanie kart, tworzenie drzewka). Kompozycje graficzne zwracają uwagę i są po prostu prześliczne! Jedyny minus jest taki, że gra wymaga sporo miejsca - mały stolik w tym wypadku może być problemowy ;) Serdecznie polecam, nie tylko dla fanów japońskiego podwórka!


Moja ulubiona gra dwuosobowa ;) Jest szybka i prosta, ale jednocześnie wymaga pewnych kombinacji :) Osobiście preferuję grę Smokiem, choć jest zdecydowanie trudniejsza, z uwagi na to, że Smok posiada o wiele mniej kart defensywnych.


Super giera! Szczególnie w większym towarzystwie (5 osób+). Przyjemna, lekka, nie wymagająca większego zaangażowania ;)


Red5

Liczba recenzji: 19