Mały Groszek

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

5 użytkowników

Gra przypadłą do gustu całej naszej rodzinie. Fantastyczne wykonanie - już pudełko robi świetne wrażenie i sprawia, że gra wyróżnia się na półce. Karty, figurki - świetna robota. Gra nawiązuje stylistyką do aplikacji pod tym samym tytułem, ale nawet dla osób które nie miały z nią styczności funduje solidną porcję dobrej zabawy. Zasady proste, szybka do wytłumaczenia, spora losowość, ale mi nie przeszkadza. W gronie 4 osobowym duża rywalizacja, a też i czas gry się wydłuża, zwłaszcza jak syna dopadnie paraliż decyzyjny. U nas w domu często wraca na stół. Polecam serdecznie nie tylko fanom Fallouta.


Jak dla mnie ideał :)

Jestem pozytywnie zaskoczona Welcome to. Na rynku jest obecnie wiele tego typu gier, miałam okazję ogrywać kilka i obawiałam się, że Miasteczko nic nowego nie wniesie. Ale byłam w błędzie! Przepiękne grafiki, wielka frajda z projektowania własnego miasteczka. Dynamiczna rozgrywka, w którą udało mi się zaangażować wszystkie pokolenia. Trzeba trochę pokombinować, żeby wygrać, ale w trakcie gry jest dużo możliwości zdobywania punktów co działa motywująco i daje frajdę nawet moim nielubiącym przegrywać dzieciakom.


Dobry, solidny produkt

Pięknie wykonana gra rodzinna, efektownie prezentuje się na stole. Jasne zasady, przyjemna rozgrywka w której i dzieci i rodzice (a nawet dziadkowie) znajdą coś dla siebie. Ciekawe urozmaicenie kolekcji gier.


Jak dla mnie ideał :)

Jestem bardzo zadowolona z koszulek, pasują idealnie, karty dobrze leżą w dłoni, wygodnie się tasują. Nic się nie skleja, nie marszczy. Dla mnie super produkt!


W porządku, bez rewelacji

Grafiki i komponenty gry prezentują się naprawdę pięknie. Ilustracje są zabawne, przyciągają wzrok. Mechanika prosta, łatwa do wytłumaczenia, ale nas nie porwała. Za mało w niej emocji może zyskuje przy większej liczbie graczy? My gramy we 3 i emocje są jak przy pasjansie. Brak mi większej rywalizacji. Jak będę miała okazję to chętnie sprawdzę czy zyska w większym gronie.


Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Yine

Liczba recenzji: 440

Promykx

Liczba recenzji: 4

Svvital

Liczba recenzji: 26

Perełka

Liczba recenzji: 16