Marcin

Weteran

Szczecin

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Bardzo przyjemna gra dla 2 osób. Nam bez dodatków zajmuje nieco więcej niż 30 minut, ale to nie problem. Akurat na 2 partie wieczorową porą.

Jest na tyle przystępna, że nasz 5 latek rozumie zasady i z małą pomocą grał ze mną. Stąd decyzja, że wkrótce trzeba będzie kupić wersję na 3-4 osoby, aby móc zagrać całą rodziną.


Dobry, solidny produkt

Nie mam porównania do innych kart, więc ocena mocno subiektywna.

Jak na pierwsze koszulki - pasują niemal idealnie, bo w kilku przypadkach karty mogłyby być o kilka mikronów węższe, ale to tylko 3-4 odchyły na 200 kart.


Jak dla mnie ideał :)

Kupiłem z myślą o zakoszulkowanych kartach do podstawowej wersji Terraformacji Marsa. Idealnie mieszczą karty + oczywiście miejsca zostało na karty z dodatków.

Dodatkowym bajerem są trzy wewnętrzne holdery, więc idealnie pomagają nam w rozgrywce i mieszczą karty do ciągnięcia jak i karty odrzucone.

Mam nadzieję, że wytrzyma długi czas.


Kapitalna gra dla dzieci, dorosłych, dla 1 i kilku osób, versus jak i kooperacja.

Można nieco modyfikować zasady i zamiast grać kto ile kotów nakarmi, to po prostu im szybciej dzieciaki nakarmią koty - dzięki temu brak płaczu, że młody przegrał.

A z nudów to i ja sobie "pasjansa" stawiałem i grałem sam, aby zabić czas - także przyjemniej niż gapienie się w TV.


Niby banalna gra, ale po zrobieniu 1-2 zamówień zaczyna się kłopot z zapamiętaniem co tam jeszcze zostało z dostępnych składników w piecu.

Dla nas wtedy zaczyna się zabawa, bo jest zgadywanie ile tam tego zostało, czy uda się zrobić pizzę.

Bardzo fajny przerywnik lub gierka na czas reklamy w telewizji :)


Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Yine

Liczba recenzji: 440