Martyna

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Gra jest wykonana świetnie. Już samo pudełko jest dobrze przemyślane. Elementy są ciekawe, a mechanika przykuwa uwagę. Jest to jedna z niewielu gier w mojej kolekcji, w której zamiast rywalizować, trzeba współpracować. Jest to miła odmiana i podoba się również znajomym. Wielokrotnie rozegrana - nadal sprawia przyjemność. Nie jest trudna do wytłumaczenia, ale też nie jest banalna. Idealna gra kooperacyjna.


Gra idealna dla fanów quizów. Sprawdza się w większym gronie. Myślałam, że materiały będą lepszej jakości. Nie jest źle, ale napisy na płytkach mogłyby być wykonane inaczej. Mam wrażenie, że po jakimś czasie mogą się zetrzeć. Minimalizm gry i jej prosty mechanizm sprawia, że można zagrać z osobami w różnym wieku. Pytania są o różnym poziomie trudności. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.


Produkt dobrze wykonany. Koszulki spełniają swoją rolę. Trzymają się kart i nie zajmują aż tak dużo miejsca w pudełku po założeniu na karty.


Produkt jest solidnie wykonany i posiada przyjemną w odbiorze kolorystykę. Korzystnie wpływa fakt, że pudełko jest elementem gry. Takie państwa-miasta w rozszerzonej wersji, które sprawiają moim znajomym dużą frajdę. Można grać pojedynczo, jak i drużynowo. Plusem jest wiele kategorii o zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Dla mnie jest to gra, która sprawdzi się zarówno w gronie rodzinnym, jak i imprezowym. Duża losowość sprawia, że możemy po tę grę sięgać wiele razy i raczej z efektem ciekawości niż nudy. Polecam!