Marysia

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

mega giera! kapitalna zabawa i proste zasady!


Dużo lepiej zrobiona edycja niż pierwsza. Bardzo ładne wydanie podręcznika, poprawiona mechanika, zwłaszcza jeśli chodzi o zasady Magii. W tej edycji jest ona dużo bardziej klarowna i łatwa, bez przerywania dynamiki podczas sesji. Dużo więcej smaczków, profesji, umiejętności + fajna przygoda na koniec. Polecam zdecydowanie, nie tylko fanom fantasy. W tym podręczniku od razu czuć klimat :)


Moim zdaniem najlepszy system przyszłościowy. Świetny klimat mrocznej przyszłości z kiczem lat 80tych. Rozgrywka może być pełna zarówno akcji, strzelania i intrygi, jak również smutku i dramatu. Mechanika przyjemna i prosta, a podręcznik napisany klarownie i ciekawie. Od razu czuć ten ciężki klimat. Polecam!


Dobry, ciekawy, klarownie napisany zbiór porad dla Mistrzów gry. Przyjemnie się czyta, warto poznać niektóre pomysłowe zagrywki. Cena też jest zachęcająca! jedna z lepszych książek z tej serii. Polecam


nareszcie dobrze pomyślany dodatek zawierający opisy wszystkich wazniejszych bestii :) ciekawie i klimatycznie napisany. polecam, jako źródło dodatkowej wiedzy jak i czym najlepiej dręczyć bohaterów graczy :)


Neerg

Liczba recenzji: 26

turkuć

Liczba recenzji: 3

Brick

Liczba recenzji: 5