Michał

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Nie wiem jaki mają rozmar mniejsze karty w tej grze, ale na pewno nie jest to miniamerican. Posiadam tę grę z Kickstartera i mam właśnie problem z zapakowaniem kart do koszulek. Małe karty są za małe na miniamerican, a za duże na minieuropean... Dodajmy do tego, że plastikowa wypraska w pudełku ma bardzo mało miejsca na inne komponenty niż figurki, nie mówiąc już o zakoszulkowanych kartach... O rozgrywce nie mogę narazie powiedzieć, ale póki co nie jestem zachwycony jak t wszystko zostało rozplanowane.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Wobec Klanarchii miałem olbrzymie oczekiwania, ale nie mogę powiedzieć że byłem fanem, który z wypiekami na twarzy oczekiwał daty premiery. Właściwie zadziałała reklama w sklepie Rebel i świadomość, że jak nie kupię w przedsprzedaży to będę stratny bo pewnie i tak zachcę mi się kupić później. Tak więc zamówiłem.
Pierwsze co zdziwiła mnie wielkość całej księgi mimo że w spisie treści pisało 400 stron nie spodziewałem się takiej obszerności. Co więcej jakość tego podręcznika jest na najwyższym poziomie - tak jak przyzwyczaił mnie Warhammer 2 ed. Twarda okładka, wszystko szyte i oczywiście full kolor.
Ale zajmijmy się treścią. Setting gry jest przemyślany i ma swój klimat unikając powtarzalności i kopiowania informacji od innych. Świat Klanarchii jest jak najbardziej wyjątkowy i nie do porównania z żadnym innym. Również sklasyfikowanie do jakiegoś gatunku przychodzi mi trudno. Autor określa go mianem Fetish Fantasy i konwencją Mrocznej Baśni, ale równie dobrze można by powiedzieć postapoliptyczny, fantastyczny, thriller cz horror. Chyba na tym ma polegać atut Klanarchii - różnorodność. Moja ocena 4 wzięła się z tego że książka jest trochę zbyt naszpikowana błędami korekty. Literówki i źle przeniesione wyrazy to zbyt częste zjawisko w Klanarchii by móc nazwać to wypadkiem, korekta przysnęła.


Jak dla mnie ideał :)

Dzięki tej książce Ignacy Trzewiczek to mój osobisty gooru i prawdziwy profesor jeśli chodzi o mistrzowanie. Człowiek z niebywałym doświadczeniem i wiedzą zapisuje niesłychanie przydatne informacje dla MG. Dzięki jego poradą wiem jak sprawić by Gracz bardziej zżył się ze swoją postacią, jakich błędów unikać podczas prowadzenia sesji i naprawdę wielu innych rzeczy.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Wspaniały podręcznik i dla graczy i dla mistrzów. Księga DOGŁĘBNIE I WYCZERPUJĄCO opisuję Magię. Od tego skąd się wzięła, jak poszczegają ją i czarodziejów ludzie. Pełen opis Imperialnych Kolegiów Magii. Wiele nowych zaklęć, rytuałów, artefaktów i dodatkowa Magia Runiczna. Opis tworzenia chowańca. Znajdziecie tu wszystko co potrzebne o Magii. Godne Polecenia!!!


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Co do jakości usług Rebel nie mam zastrzeżeń i jak zwykle sklep spisał sie na medal.
Co do Księgi Spaczenia to jest książka która jest obowiązkowa dla MG, który chce uczynić z Chaosu głównych przeciwników lub chce poprowadzić drużyne składającą się z Chaośników. Opisy mutacji, kulty, demony i profesje dla Chaośników są super. Daje mocne 6.


Metallum

Liczba recenzji: 1

Red5

Liczba recenzji: 5

Maverik

Liczba recenzji: 13