MichalS

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Przepiękne kości. Dodają klimatu i wspierają granie w Dresden Files na mechanice Fate. Choć drogi to polecam, jakością przewyższają większość kostek dostępnych do Fate i Fudge.


Jak dla mnie ideał :)

Zmiana podstawowa jest taka ze dawne wydanie Horroru miało 200 stron, a nowe 1000 i mase wiecej wątków, dodatków, scenariuszy, handoutów i porad jak prowadzic. Generalnie prawdziwy produkt de lux.


Jak dla mnie ideał :)

Jestem zachwycony. Wielkie pudło zapchane książkami, za pierwszym rozpakowaniem nie udało mi się na powrót poskładać, żeby się zamknęło. Po prostu kampania de lux z fajerwerkami i wodotryskami. Polecam bo to produkt wart swojej ceny.
Pierwsze przejrzenie pokazuje mase zmian i doszlifowań dawnej edycji, więc pewnie zabawa będzie jeszcze lepsza. Na tą chwilę jest to na pewno największa kampania do RPG jaką widziałem na oczy.


Jak dla mnie ideał :)

Kampania, która dostała masę w pełni zasłużonych recenzji, nagrodzona jako najlepsza tegoroczna przygoda na konkursie Ennies i nominowana do Origine Award 2014. Za kilka lat pewnie będzie wymieniana jednym tchem obok Horroru i Masek jako najlepsza kampania do Cthulhu. Tylko trzeba znaleźć dobrych graczy bo to wymagająca pozycja.
Dla mnie genialny dodatek.


Jak dla mnie ideał :)

Takie uszkodzone podręczniki to zawsze chciałbym kupić.
System i podręcznik świetne. Jak dla mnie musisz-mieć dla każdego miłośnika Cthulhu.


Adam

Liczba recenzji: 76

Piotr

Liczba recenzji: 28

Jakub Michał Mateusz

Liczba recenzji: 83

Invader

Liczba recenzji: 125

Szary

Liczba recenzji: 10