Adam

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Cudowna gra. Szybka, mało miejsca zajmuje, proste zasady, a dostarcza tyle przyjemności. Kombinacje kart, które można złożyć ze sobą, dynamicznie zmieniająca się rozgrywka, każde zagranie ma znaczenie. I jeszcze to, że całkiem inaczej gra się w dóch jak w czterech.


Jak dla mnie ideał :)

Co tu dużo mówić. Jedna z moich ulubionych gier strategicznych. Ograniczona losowość przekłada się na kluczowe umiejętności związane z dyplomacją i manipulowaniem innymi graczami dla własnych korzyści.


Dobry, solidny produkt

Jest to przezabawna gra, a tak prosta, że wystarczy 30 sekund, żeby wytłumaczyć zasady i zacząć grać. Idealny "filler" czy party game. Czekam, żeby zagrać z 3-letnim synkiem - mam nadzieję, że sobie poradzi.


Dobry, solidny produkt

Fajna gra korzystająca z mechaniki "wybierz rolę, rozbuduj swoje posiadłości". Zbliżona jest w tym do San Juan (karciane Puerto Rico), jednak inna mechanika dobierania ról zwiększająca znaczenie blefowania i czytania decyzji przeciwników czyni dużą inowację.

Gra dostałą -1 za brak bezpośredniej interakcji, ale dodatki (czekam na polskie) chyba to zmieniają.


Jak dla mnie ideał :)

Dobre solidne koszulki, które znacząco wydłużą czas życia gry. Plastik jest idealnie przezroczysty, więc nie przykrywa oryginalnej grafiki gry. Jedyny ew. problem to to że koszulki są bardzo śliskie, co w przypadku gry o dużej talii powoduje... wypadki. Ale kilka stosów roziwązuje ten problem.


MichalS

Liczba recenzji: 20

Tymothy

Liczba recenzji: 209