Migdal

Poliglota

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)


Jak dla mnie 5 bo lubię komiksy Marvela, a gra świetnie oddaje klimat walki super bohaterów z łotrami. Jakość wydania stoi, jak dla mnie na super poziomie, wszystkie grafiki są rewelacyjne i oddają klimat komiksowych opowieści. Mechanika głowy nie urywa ale jest łatwa i przyjemna. Gra naprawdę godna polecenia wszystkim fanom komiksów Marvela, co zaś się tyczy innych osób to mogą nie do końca być zadowoleni z tego tytułu. Amerykańskie komiksy o super bohaterach albo się kocha albo się nienawidzi :)


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Zdecydowanie 5 gra warta swojej ceny. Posiadam Horror w Arkham i długo myślałem nad zakupem Eldritch Horror, Mikołaj jednak okazał się wspaniałomyślny w tym roku i jestem szczęśliwym posiadaczem tego naprawdę świetnego tytułu. Niektórzy uważają że EH to Horror w Arkham 2.0 nie do końca jest to prawda, gra ma swoje własne mechanizmy które świetnie działają, rozgrywka płynna i pełna emocji, czuć kurczący sie czas i to że cały świat jest w niebezpieczeństwie a my naprawdę musimy wychodzić na wyżyny kooperacji by pokonać przedwiecznego. Rebel jak zwykle na 6+


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Cóż można o tej gierce powiedzieć, hm...chyba tylko jedno kupić i grać :). Gra jest bardzo ciekawa i urzeka mnogością opcji które można naprawdę szybko ogarnąć. Wiele osób zarzuca grze losowość, ludzie kochani przecież to planszówka w kanon tych gier wpisana jest losowość jak nie będzie losowości to zamieniło by się to w szachy albo stratego a to te chwile, kiedy kostki toczą się po stole a my nagle zrywamy się z krzykiem bo załoga naszego slupa zdobyła karawele, to właśnie powoduje że gry mają urok, jak się tego nie lubi to po jakiego diabła zabierać się za takie gry? Po to by pisać, że gra jest losowa? Ma być losowa :)
Po kilku turach na planszy robi się "ciasno" wszędzie pełno okretów, wybuchają wojny trzeb uciekać przed piratami lub gdy samemu jest się piratem trzeba wiać przed prawie wszystkimi, plansza staje się ciasna a my musimy myślec nad każdym ruchem, super.
Podsumowując, jedyna rzecz która mi się nie podoba to atak na kupca jest bardzo abstrakcyjny w porównaniu do całej gry. Po za tym grę gorąco polecam ARRRR!!


Gra mnie uraczyła 5 jak nic, wykonanie genialne, gra ocieka klimatem jak dla mnie rewelacja.
Wiele osób zarzuca tej gierce losowość i co z niej za strategia skoro wszystko zależy od kości a jak dla mnie tworzy to niesamowity klimat gry, nie pewność tego co się wydarzy w następnej rundzie, czy uda mi się zrealizować to czy tamto, jak w życiu. Władca nie zawsze może zrobić to co by chciał. Jak dla mnie losowość w przypadku Conana to żaden minus. Jest cała masa innych gier strategicznych w których losu nie ma jak choćby Gra o Tron komu się nie widzi element losowy niech zakupi genialną, było nie było, Grę o Tron. Conan jest przede wszystkim dla tych którzy czytali Conana i lubili opowiadania Howarda dla innych będzie to gra hm.. dziwna. Tak więc jeśli ktoś z Was ma paczkę znajomych którym nie obcy jest zwrot Sword&Sorcery i czytaliście lubiliście Conana to się nawet nie zastanawiajcie bo ta gra Was urzecze.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajny dodatek, nie tak dobry jak Wielosieczny Topór ale daje rade :) Jeśli ktoś chce się długo cieszyć munchkinem niestety musi ponieść pewne koszty ale wierzcie mi opłaca się :) Pozdrawiam


Hadrian

Liczba recenzji: 16

Kamil

Liczba recenzji: 5

Wodorek

Liczba recenzji: 12