Monika

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Bardzo ciekawa gra imprezowa. Fajnie się sprawdza w dużej grupie ludzi, nawet wśród osób niespecjalnie lubiących gry. Całość jest przepięknie wydana, pudełko i żetony są bardzo solidne, grafiki na katach bardzo ładne. Proste i przejrzyste reguły rozgrywki są bardzo przystępnie opisane.


Dobry, solidny produkt

Fajne rozszerzenie. Wprowadza nowe płytki terenu i nowego pionka. Ciekawy sposób na rozwinięcie podstawowej gry. Użytkownikom Carcassonne na pewno przypadnie do gustu. Jedynym minusem jest znaczne wydłużenie czasu rozgrywki - zwłaszcza jeśli dodatków jest więcej. Polecam, fajna zabawa.


Dobry, solidny produkt

Zdecydowanie ciekawa propozycja. Bardzo ładnie wydana, prosta mechanika gry i przejrzyste zasady ( dostępne w dwóch wersjach językowych). Trochę małe zróżnicowanie kart potworów. Generalnie fajna gra, chociaż mogła by być bardziej dopracowana.


Jak dla mnie ideał :)

Gra jest naprawdę super. Przede wszystkim jest pięknie wydana i bardzo solidnie wykończona. Instrukcja jest przejrzysta i w kompleksowy sposób zapoznaje z regułami gry - zawiera również opisy spornych sytuacji, dzięki czemu podczas rozgrywki nie ma niepotrzebnych konfliktów. Rozgrywka jest złożona, przeznaczona raczej dla zaawansowanych graczy. Ciekawa mechanika gry. Polecam - jest piękna, grywalna i szybko się nie znudzi - zdecydowanie warto ją mieć.


Dagna

Liczba recenzji: 79