Nalyievanna

Poznań

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

4 użytkowników

Rewelacja :D Mało która gra posiada taki klimat jak Neuroshima. Jeżeli zaś chodzi o poziom skomplikowania, to takie typowe "easy to play, hard to master". Wymaga nieco wprawy i skupienia, ale w zamian daje dobrą zabawę i satysfakcję. Gdybym miała narzekać, powiedziałabym, że element losowości zbyt silnie wpływa na rozgrywkę, ale co kto lubi. Bardzo solidna pozycja.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Prosta, a przede wszystkim - przyjemna! W dobrym towarzystwie to jedna z najbardziej "śmiechowych" gier jakie przerabiałam :) Czasem boli to, że jeden błąd z początku rozgrywki może niemal definitywnie przekreślić szansę na wygraną (zwłaszcza przy maksymalnej ilości graczy nieraz dochodziło do cokolwiek frustrujących sytuacji ;D), ale poza tym to wspaniała rozrywka, do której niewielu trzeba przekonywać :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gra jest rewelacyjna. W ujmujący sposób uroczo nieskomplikowana, a jednak angażująca i zapewniająca solidną rozrywkę (młodszym i starszym :) ). Moim zdaniem sprawdza się doskonale z każdą możliwą ilością graczy. Faktem jest co prawda, że zbilansowanie nie jest idealne - jedne combosy mogą być zdecydowanie silniejsze i bardziej opłacalne od innych - ale ciężko powiedzieć, żeby działało to tej grze na niekorzyść. Ogromny plus za losowy setup i wysoką regrywalność.
To jeden z tych tytułów, w który można zakochać się od pierwszego zagrania :) Mocne 5/5


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Od strony graficznej gra jest małym arcydziełem, karty snów są absolutnie przepiękne. Natomiast jeżeli chodzi o samą rozgrywkę: najlepiej od razu jechać po bandzie, bo zabawa wzrasta wraz z poziomem trudności :D Poza tym, rzeczywiście nie jestem w stanie polecić tego tytułu każdemu, albo się lubi tego typu zabawy - konkretnie, grę w skojarzenia - albo nie. Młodszych graczy może nudzić, ale starym bykom bardzo się podoba :)
Plus za możliwość gry w duecie (sprawdza się, choć najlepsza liczba graczy to 3-4) i za duży udział wyobraźni i kreatywności podczas rozgrywki - jeśli komuś ich brakuje, kolejne partie zaczną być bardzo do siebie podobne.
Ogólnie 4/5 :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Hipnotyzująca! Co prawda przebrnięcie przez okropnie zredagowaną instrukcję i pierwszą, próbną rozgrywkę może okazać się wielogodzinną, niezbyt przyjemną przygodą, ale klimat gry szybko wciąga i angażuje graczy.
Myślę, że "Horror..." wymaga nie tyle pojęcia wszystkich zasad, ale przede wszystkim "ogrania się", nabrania wprawy (żeby nie zerkać co chwila do instrukcji, zastanawiać się nad kolejnością akcji, czytać wszystkiego po dwa razy ;) ).
Istnieje opcja jednoosobowej rozgrywki, ale mnie nie przekonuje, za to jako gra kooperacyjna wypada znakomicie - jest dynamiczna i absorbująca.
Oczywiście ogromny plus za wykonanie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

pandabetty

Liczba recenzji: 0

Radosław

Liczba recenzji: 6

Kowal

Liczba recenzji: 19

Mkay

Liczba recenzji: 0

pandabetty

Liczba recenzji: 0