Sokki

Nocny Marek

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

6 użytkowników

Chyba jako jedyny jestem odmieńcem i najpierw przeczytałem książkę i później usiadłem do gry... Mogę z czystym sumieniem powiedzieć że żadnej z tych czynności nie żałuję ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gra jest bardzo fajna (jako osoba która przeczytała większość opowiadani H.P.L. naprawdę czułem frajdę grając w Horror). Gra jest bardzo skomplikowana co jest jej dodatkowym plusem, żeby grać w Horror potrzeba dużo zarezerwowanego czasu (jak i zgrana ekipa) jak w tle włączy sie klimatyczną muzykę i slabe oświetlenie to efekt jest naprawdę ciekawy. Polecam wszystkim fanom opowieści grozy ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

O liście nie ma co się rozpisywać... Gra jest tak prosta że nawet na konkretnym zgonie wygrywałem (do dzisiaj nie mam pojęcia). List jest śmiesznie tani biorąc pod uwagę rozrywkę jaką zapewnia.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Od Cytadeli zaczęła się moja przygoda z karciankami. Jest to najlepsza gra w jaka grałem. Nie ma nic lepszego niż urlop na wsi ze starymi znajomymi, małą dawką alkoholu i cytadelą ;) Gra jest bardzo fajna i można nią trolować znajomych. Jedynie co mnie naprawdę boli to postaci z dodatku, które sprawiają wrażenie nie dopracowanych i robionych na siłę.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Bardzo dobre dopracowanie do Równonocy. Gra sie tak samo przyjemnie jak w 1 część (jak dla mnie nawet trochę lepiej ;)) Jednym z wielu plusów jest to że jest to samodzielny dodatek i nie wymusza na kliencie dokupowania podstawy.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Shimrod

Liczba recenzji: 216

StaryMarych

Liczba recenzji: 30

Avenius

Liczba recenzji: 10

Avril

Liczba recenzji: 108

Mickq13

Liczba recenzji: 102

Blackthorn666

Liczba recenzji: 80

Slawekauo

Liczba recenzji: 202

Dellas

Liczba recenzji: 33

Believe0852

Liczba recenzji: 99

Pandzior

Liczba recenzji: 36

Vahen

Liczba recenzji: 24

Agnieszka

Liczba recenzji: 46

Nayia

Liczba recenzji: 149

Slawekauo

Liczba recenzji: 202

KamC

Liczba recenzji: 5

Lyla

Liczba recenzji: 65