Paweł

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Po kilku partiach gra zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Klimatu opisowego jest faktycznie trochę mało, ale też nie do końca o to chodzi żeby snuć opowieści jak w grach na podstawie prozy Lovecrafta.
Główne zalety dla mnie to unikalność bohaterów. Każdą postacią gra się zupełnie inaczej (Póki co deckbuilding jest mocno ograniczony, ale to się powinno zmienić po kilku paczkach z bohaterami), oraz dynamika rozgrywki. Zarządzanie ręką jest tutaj dużo ciekawsze niż np. we Włady Pierścieni LCG.

Generalnie świetny tytuł, czekam na dodatki :)


Jak dla mnie ideał :)

Jestem po dwóch rozgrywkach i zarówno ja jak i współgracze cieszyliśmy się z każdego elementu gry. Owszem, karcianka jest bardzo losowa, ale nie każdemu to przeszkadza, a myślę, że tak czy inaczej można sobie tutaj pozwolić na sensowną strategie do wygranej.
Osobiście mam nadzieje na rozwijanie tytułu.


Jak dla mnie ideał :)

Jak dla mnie pozycja obowiązkowa, ale to akurat z tego względu, że chcę swojego Władcę rozwijać.
Scenariusz bardzo fajnie wprowadza w całą przygodę z Gollumem, Można go dość spokojnie przejść, ale i zdarza się, że jak przystało na grę kooperacyjną napsuje trochę nerwów.


Jak dla mnie ideał :)

Moje drugie czarne historie, podobnie jak tajemnice z zaświatów świetnie wydane w metalowym pudełku, przy niskiej cenie.
Standardowo, podejrzanie duże zapasy zabawy w stosunku do ograniczonej ilości historii.


Jak dla mnie ideał :)

Piękne wykonanie przy bardzo dobrej cenie. Jak to czarne historie, gra raczej na jedno przejechanie wszystkich kart, ale zabawa i tak jest niesamowita, gdy wspólnie ze znajomymi snujemy najdziwniejsze teorie.


KubaB

Liczba recenzji: 4