Paweł

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

5 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Yarot, dlatego też nabyłem wersję angielską, a nie polską ;) . A FFG nie wypuściło edycji limitowanej, bardziej kwestia tego, że nie spodziewali się aż takiego zainteresowania, gdy zlecali druk gry ;) . Tak samo z X-wingiem (podstawką) - wersja angielska (w skali światowej) schodzi na bieżąco ;)


Jak dla mnie ideał :)

Yarot - Rebel nigdy nie olewa użytkowników, a ze sprowadzeniem gry może być problem, bo nakład się skończył, więc jeśli nie chcesz czekać, a gra jeszcze w jakimś sklepie jest dostępna, to nie czekaj, tylko kupuj... Albo czekaj na dodruk kilka miesięcy ;) (którego FFG jeszcze nie zapowiedziało). Rozwiązaniem może być też zamówienie polskiej edycji...

A teraz o grze słów kilka - GE-NIAL-NA! Dwa wieczory spędzone przy grze i jest cudownie! Świat WH40k bardzo dobrze oddany, czuć wylewający się klimat. Jak na początku jest spokojnie, tak pod koniec czuć, że trzeba iść na całość z myślą "albo wygram, albo przegram, ale nie oddam tego walkowerem!". graliśmy w różnych ustawieniach i gra jest naprawdę dobrze zbalansowana.
POLECAM!!


Bardzo dobry dodatek. Wprowadza możliwość rozegrania kampanii, nowe postacie i jeszcze więcej problemów do pokonania!
ps. pudełko zachwyca. W pierwszej chwili zwątpiłem: to na pewno gra, a nie książka? :)


Jak dla mnie ideał :)

Świtna gra kooperacyjna! Emocje, poszukiwania, polowania, budowanie... Efekt lidera może nie do końca został wyeliminowany, jednak zależy to w dużej mierze od graczy oraz od znajomości gry - jeśli ktoś gra pierwszy raz, osoba, która zna grę będzie podpowiadać, jednak jeśli wszyscy już grę znają, to efekt lidera łatwo jest wyeliminować, dyskutować nad następnym posunięciem i wspólnie o nim decydować. Polecam! :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Na chwilę obecną jesteśmy po pierwszej rozgrywce. Gra bardzo dobra. Wykonanie elementów, jak zawsze od FFG, na najwyższym poziomie.
Sama rozgrywka jest ciekawa. Da dużo frajdy zarówno osobom lubiącym bitewniaki (gdzie za tę cenę znajdziecie 4 pomalowane frakcje? :D ), jak i osobom, które do bitewniaków podchodzą z dystansem. No i do tego świat Warhammera. Czegóż chcieć więcej?


Błażej π

Liczba recenzji: 38

Iskander

Liczba recenzji: 13

Zuwal

Liczba recenzji: 9

Ramzi

Liczba recenzji: 7

Bienko

Liczba recenzji: 158