Zuwal

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

W porównaniu do poprzedniczki Tsuro of the Seas wprowadza element losowy, czyli Daikaiju. Wprowadza to troszeczkę chaosu do gry o wykładaniu kafelków, gdyż w każdej chwili nasze plany mogą być pokrzyżowane przez monstra, ale nie przeszkadza to aż tak bardzo. Gra typowo rodzinna i można grać nawet w 8 osób! Jakość wykonania jest dobra, a sama rozgrywka szybka, przez co każdy może się przy niej dobrze bawić.


Dobry, solidny produkt

Gdy twoja gra nie ma wypraski (lub jest "wątpliwej" jakości) z pomocą przychodzą woreczki strunowe. Warto się zaopatrzyć w kilka/-naście, bo znacząco ułatwiają utrzymanie porządku w pudełku.


Dobry, solidny produkt

Dobre koszulki, trochę za długie, ale mnie to nie przeszkadza. Jeśli chcecie wytrzymałych koszulek, to FFG nie powinno was zawieść.


Jak dla mnie ideał :)

Dobry dodatek dodający 20 nowych alienów, które wprowadzają powiew świeżości do Cosmica, czarny kolor gracza (mój ulubiony :P) i talię kart zagrożeń, które mogą nieźle namieszać w rozgrywce, dlatego osobiście stronię od jej używania. Jeśli jednak pragniecie urozmaicenia rozgrywki, to śmiało polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Jeden z najlepszych (jak nie najlepszy) dodatków do Cosmic Encounter. Dodaje 30 nowych alienów, które są mieszanką fanowskich pomysłów, dzięki czemu żywotność gry jeszcze bardziej się wydłuża (jeśli to w ogóle możliwe). Ich moce są przeróżne i oryginalne. Poza tym dodaje 32 karty nagród, które w połączeniu z reward deckiem z Cosmic Incursion tworzą spójną całość. Dla fanów Cosmica MUST HAVE!


Donmakaron

Liczba recenzji: 232

Nikop

Liczba recenzji: 47

Paweł

Liczba recenzji: 31

Yellow7

Liczba recenzji: 15

kon_nie

Liczba recenzji: 5

Agnieszka Nadstawna

Liczba recenzji: 11

Lafon78

Liczba recenzji: 124

Kamil

Liczba recenzji: 2

Michał

Liczba recenzji: 5

Iesthir

Liczba recenzji: 149

Jerza

Liczba recenzji: 1