Piotr

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

W necie spotkałem się ze skrajnymi opiniami. Przeczytałem wieele recenzji, z których wiele mówiło o tym że jest to najgorsza gra GW jaka dotąd się pojawiła. Oczywiście już wiedziałem że skoro jest wokół niej tyle kontrowersji to muszę ją mieć. Moja ocena to solidna 4 na 5 Świetna gra z bardzo dobrym klimatem. Szczerze polecam każdemu! Nie będę się rozpisywał, wszystko jest w necie ale chcę wyjaśnić jeden zarzut który mnie bardzo martwił kiedy o niej czytałem, przez który bardzo mocno się zastanawiałem czy na pewno ją chcę. Chodzi o zbyt duża przypadkowość rozgrywki w której wszystko zależy od kości a nie umiejętności. Nie potwierdzam tego, gra jest według mnie świetnie wyważona i randomowość nie jest przesadzona.


Jak dla mnie ideał :)

Arkham Horror okazał się grą której szukałem, jest utrzymana w świetnym klimacie, zrobiona na poziomie FFG (szczyt szczytów), zapewnia kilka godzin grania i pomimo że nie mam na to czasu (gram jedną sesję w 2 podejściach) jest najlepszą grą planszową w jaką grałem. Polecam szczególnie do grania w gronie znajomych.


Jak dla mnie ideał :)

Kiedy przeczytałem już oba podręczniki byłem zdumiony że dodatek jest jeszcze lepszy niż Winds of Magic... czy to możliwe? Tak! :) (Ilustracje są jeszcze lepsze niż we wspomnianych Winds..) Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Niezbędny dla każdego maga, niezbędny dla każdego zainteresowanego chaosem, niezbędny dla każdego chcącego dowiedzieć się więcej o świecie "młotka". Wspaniały dodatek dla fana serii.


Jak dla mnie ideał :)

Jedna rzeczą na co każdy kupujący musi się przygotować jest to, że będzie musiał kupić dodatki. Niestety, core set chociaż ogromny, to nie przedstawia całego świata "młotka" dopiero w kolejnych dodatkach odkrywamy zaawansowane zaklęcia, błogosławieństwa, profesje czy taktyki. Z punktu widzenia osoby mającej już dodatki sam core set jest... bardzo ubogi. Jednak POLECAM i to najszczerzej ze wszystkich gier jakie zakupiłem. Szata graficzna, jakość podręczników jest wyjątkowa, nawet jak na FFG! Karty profesji są najpiękniejszymi kartami jakie widziałem :) Świadomie dałem się wciągnąć w kupowanie dodatków do tej gry ponieważ fascynujące jest kompletowanie i urozmaicanie świata "młotka", który w 3ed jest według mnie najbogatszy i najpiękniejszy.