Qurax

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

4 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

W porządku, bez rewelacji

Nie do końca zadowolony. Gra w sumie trochę przypomina gonitwę za króliczkiem i walkę z czasem niż epickie przygody z nutką tajemnicy. Przez ciągły pośpiech i notorycznie przywoływane potwory gra traci na klimacie. Tak, zdecydowanie brak tu klimatu :(


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Eldritch Horror to gra przygodowa najwyższych lotów, choć nie jest dla niektórych przyjemna, bo przegranych jest tu znacznie więcej niż zwycięstw, to przegraną rekompensuje nam klimat, świetna (przyjemna) mechanika, jakość wykonania i dreszczyk emocji. Wadą jest moim zdaniem za mała ilość kart w podstawce, czyli tzw. problem dodatku "Forsaken Lore", który wydaje się być wyrwany a później dołożony na siłę... za odpowiednią kwotę ;P Całokształt reprezentuje wysoki poziom, a po każdej rozgrywce czuje się chęć zagrania jescze raz, mimo, że jedna gra potrafi się przeciągnąć na parę ładnych godzin ;) POLECAM!


Gra warta każdej złotówki! Ma w sobie coś takiego, że potrafi zainteresować osoby niekoniecznie lubiące strategie tego typu (wiem z autopsji). Jest pewna doza karcianej losowości, ale na szczęście in plus! Do tego możemy dołożyć mnóstwo scenariuszy stworzonych przez graczy i mamy zabawy na kilkadziesiąt godzin. Miód, miód, miód! Polecam!


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Battletech nie należy do prostych gier, które można sobie rozegrać z losowo dobranymi znajomymi "do pogrania". Gra stety/niestety ma mnóstwo zasad, począwszy od samej konfiguracji mechów, aż po takie niuanse jak przewracanie się mecha frontem w konkretną stronę. Mam, grałem kilka razy i nie udało mi się przekonać nikogo z otoczenia do głębszych rozgrywek. Co prawda można grać na uproszczonych zasadach Alpha Strike, ale czy to wtedy dalej Battletech? sam nie wiem... Gra stanowczo przeznaczona dla hardkorowców, a przede wszystkim dla ludzi obeznanych z klimatem Battletech.


Games Workshop jak zwykle miażdży jakością wykonania. Figurki i plansza są po prostu piękne i bez względu na to czy ktoś lubi/zna świat WH40K to zakocha się od pierwszego wejrzenia! :D Co do samej rozgrywki to jest to wciąż stary dobry Space Hulk, czyli przyjemna, nie męcząca i BARDZO LOSOWA gra, w której nieustannie czujemy napięcie przed nadciągającymi "blipami" :D Polecam!


ignus

Liczba recenzji: 9

Bartosz Mroziński

Liczba recenzji: 187

CMDR_Blue_R

Liczba recenzji: 456

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 155

Dorota

Liczba recenzji: 265

Maciej C.

Liczba recenzji: 17

Oluszka

Liczba recenzji: 20

Schizoferret

Liczba recenzji: 294

Wieczny.sen

Liczba recenzji: 13

Lohikaarme

Liczba recenzji: 21

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 155

Nerontj

Liczba recenzji: 116

Jędrek

Liczba recenzji: 0

Janek

Liczba recenzji: 0