Wieczny.sen

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Dobre małe kości - nie mam im nic większego do zarzucenia.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna i szybka gra karciana dla dwóch osób. Fajnie nazwane i narysowane karty. Zombiaki idealnie sprawdzają się na krótsze i dłuższe weekendowe wypady - zajmują naprawdę niewiele miejsca, a dają dużo zabawy.


Jak dla mnie ideał :)

Gra idealna dla każdego pokolenia. Łatwe i przejrzyste zasady - bez problemu zrozumieją je zarówno dzieci, jak i starsze osoby. Fajne jest to, że trzeba zwracać uwagę nie tylko na jedną cechę, ale na kilka naraz.
Po kilku partiach zrezygnowaliśmy z "koktajlu z krewetek", bo za często wypadał. Według mnie gra zrobiła się wtedy ciekawsza.

Szkoda jedynie, że instrukcja nie zmieści się do woreczka i trzeba ją brać w podróż oddzielnie. Jest to jednak na tyle mała niedogodność, że gra dostaje ode mnie solidne "5".


Jak dla mnie ideał :)

Jak większość dodatków do Munchkina, tak i ten wyraźnie zwiększa liczbę kart w taliach, przez co ilość śmiechu i zabawy.


W porządku, bez rewelacji

Bardzo ładnie wykonana gra dla dwóch osób. Zasady są przejrzyste i szybkie do przyswojenia. Gra jest mała i spokojnie można ją zabrać w podróż. Nie jest bardzo wymagającą, więc po ciężkim dniu, jak znalazł.

Zbyt duży wpływ losu na przebieg rozgrywki - może się okazać, że jeden gracz zgarnie najlepsze kąski, a drugi zostanie z 5 różnymi kartami i niewiele będzie mógł zrobić.

W instrukcji użyte są polskie nazwy grzybów, a na kartach łacińskie... Wprowadza to lekki zamęt na początku.

Rozgrywka jest szybka, więc nadaje się jako przerywnik między bardziej wymagającymi grami.


Qurax

Liczba recenzji: 6

Samadam

Liczba recenzji: 19